Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kiemelni a...

Miért nem lehet kiemelni a Titanic teljes roncsát?

Figyelt kérdés

Mármint annyi tárgyat, bútort kiemeltek már onnan. Azt tudom, hogy szétesne, de azért annyira nem, hogy ne tudják felszínre hozni, még ha darabokban is, nem?

Bár ha lehetne is, biztos sok pénzbe kerülne.


2012. aug. 1. 01:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én szívesen megnézném egy nagy múzeumban vagy lemerülnék oda tengeralattjáróval. Amúgy ez a sírrablás dologgal vitatkoznék: a szárazföldön annyi őskori sírt tártak már fel, múzeumban is láttam már rengeteget. A másik, hogy már rég lebomlottak szerencsétlen emberek, köszönhetően az állatoknak+a sós víznek.


Azért támogatnám, ha legalább minél több roncsdarabot felhoznának.

2016. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Neki már mindegy. Elviekben a 30-as évekre szét fog bomlani, és elvileg összeomlik.
2016. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Persze,minden lehetséges

Csak annyi benne hogy darabokra hullana

A deszkák mind el málottak,és szerintem a rozsda miatt is szeteshet

De minek?

Lehet,hogy pár embernek az a sírhelye,nem kell őket bozgatni,gondolj bele,mintha egy sírt akarnal felszínre hozni vagy bozgatni

Hatalmas nagy pazarlás lenne,és környezet szennyezés is

2016. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerény véleményem szerint ha nagyon akarnák már rég felhozták volna. Pl. Bill Gates, Jeff Bezos és Elon Musk (a világ leggazdagabbjai) tuti összetudná rá dobni a kellő pénzt.
2020. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%

Nem véletlen nem hozták fel az állítólagos 1985 ös megtalálása óta. De tegyük fel hogy valami titok van körülötte és már sokkal korábban tudták hova van sülyedve…


A széfjeiben dollár milliárdok lehetnek. Ha azokat nem hoztàk már fel…


50 évig nem fog még lebomlani, de lehet már tényleg megrogyna az egész ha mozgatnák.


Én úgy gondolom a Titanic esete is a történelem egy hazugsága , amit az országok vezetői szándékosan titkolnak, és kitaláltak egy félrevezető mesét róla.

2023. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!