Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki már megtalálta Attila...

Valaki már megtalálta Attila hun király sírját?

Figyelt kérdés
mondák szerint Attilát ott ahol a Tisza ketté ágazik, ezt megtalálták? Ha igen van bizonyíték meg van a sír? Le van fotózva? Tényleg 3 koporsó (arany, ezüst, vas)?
2012. júl. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A magyar történelemnek elég sok mondára épült eleme van (amiket ráadásul tényként vesznek). Mivel ez is csak egy monda, aminél megvan a lehetőség arra hogy kiszínezzék a történetet, ez is nagy eséllyel csak kitaláció.

Ma már megvan rá a technológia, hogy keresni kezdjék, de a történet túl meseszerű ahhoz, hogy belevágjanak.

2012. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

túl meseszerű....


ezt csak egy féleképpen lehet kideríteni. Kérjenek engedélyt és ássanak le oda ahol a Tisza ketté ágazik.

2012. júl. 4. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol ágazik ketté? Figyelembe véve a folyószabályozást, ahol eléggé átrendezték a korábbi állapotot.
2012. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
63%
Már nem találnám meg én sem!Egyébként én ástam,csak olyan tökrészeg voltam mint most!
2012. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vazze, akkor nagyon szétcsaptad magad!Emlékszek rá...
2012. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!