Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legbarbárabb, legelre...

Melyik a legbarbárabb, legelrettentőbb, legvéresebb kivégzési módszer amiröl tudtok?

Figyelt kérdés

Nem kell megijjedni, nincs senki a pincénkben gúzsba kötve, hogy rajta gyakoroljak... :-D

Egész egyszerüen csak láttam egy kivégzésekröl szóló cikket egy régi magazinban, nagyon gyomorforgató. A cikkben szereplő egyik módszer szerintem a legdurvább. Egy pár válasz után esetleg elárulhatom, hogy mi az...


2009. júl. 7. 11:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lehetett várni a seggben egy bambusszal hogy most mi lessz? :)
2009. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

:-DDD

16:41 ez nem a vicc kategória, de azért ez a beszólás jó volt egynek!

2009. júl. 9. 20:42
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
És a jó kertész hóhér hiába öntözi a bambuszpalántát és nagyon nem érti:D SZerintem a vizeshordós is aranyos, amikor a pácienst egyszerűen bezárják egy vízzel teli hordóba, (a feje persze kint lehet) és megvárják amíg lebomlik a saját ürülékének oldatában...
2009. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
21%

szerintem a masodik vilaghaboru idejen amit a zsidokkal csinaltak az volt a legdurvabb

egesz csaladjukat elvittek,eheztetek oket,meztelenre vetkoztetek,vegigneztek ahogy a csaladtagjaik ehenhalnak vagy gazkamraban doglenek meg.


auschwitzban pedig az valami Dr.Mengele nevu hapsi kiserletezett a zsidokon. terhez noket elve felboncolt hogy megnezhesse hogyan fejlodik 1 magzat a mehben,nagyon boldog lehetett az apa vagy az anya gyerekei mikozben neztek.

Maniajuk vok a kek szem,ezert a szemukbe fecskendeztek valami hulye festeket amitol megvakultak vagy belehaltak.

valamint valamikor csak ugy sorba alitotak oket es megneztek hogy 1 golyo hany embernek a fejen megy at. az a legxarabb halal mikor lelkileg is teroorizalnak,vegig nezed a csaladod szenvedeset es halalat nem csak a vert nezed,de azert abbol sem volt hiany

2009. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

aberrált f*szok gyülekezete

enchanté

2010. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!