Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legbarbárabb, legelre...

Melyik a legbarbárabb, legelrettentőbb, legvéresebb kivégzési módszer amiröl tudtok?

Figyelt kérdés

Nem kell megijjedni, nincs senki a pincénkben gúzsba kötve, hogy rajta gyakoroljak... :-D

Egész egyszerüen csak láttam egy kivégzésekröl szóló cikket egy régi magazinban, nagyon gyomorforgató. A cikkben szereplő egyik módszer szerintem a legdurvább. Egy pár válasz után esetleg elárulhatom, hogy mi az...


2009. júl. 7. 11:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem a kifacsarás is elég ütős: olyan, mint a felakasztás, de az elítélt két karját hátul összekötik és arra teszik a kötelet v hurkot. Ezek után elfut a ló, kiesik a sámli, ugrik a csapóajtó... a karok vagy teljesen kifordulnak és nyílt törés, vagy kiszakadnak.
2009. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
off:megyek hányni,ezek szörnyűek
2009. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg az összes fűrészt... ott van jó pár kivégzés
2009. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt egy könyvben olvastam, bár ezekhez képest annyira nemdurva, inkább gusztustalan.

Levágták az áldozat végtagjait melleit/nemiszerveit a szájukat kipeckelték, és úgy folytották meg őket, hogy a szájukba vizeltek.

2009. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Amit én láttam, az így nézett ki:

Adott két cölöp a földbe ásva egymástól 1-1.5 m távolságra. Az elítéltet meztelenül, fejjel lefelé, a kezeit és lábait rögzítve mint egy X-et formázva a cölöpökhöz kötözik. Eztán a két hóhér elé és a hŕta mögé áll az elítéltnek, kezükben egy 2kezes fűrésszel...

...ezt ráhelyezik a sejhajra és LASSAN húzgálni kezdik előre-hátra.

Az elítéltnek volt elég ideje, hogy lássa a saját belső szerveit, amelyek az arcától csak pár cm-re estek...

2009. júl. 8. 13:06
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem a karóbahúzás a legdurvább....
2009. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A mumiában is volt egy elég iszonyatos:egy koporsóban bogarak közé temetés ha bogarakat ki irtja az elitélt akkor is ott van élve eltemetve.
2009. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Madzagnyeletés: "Az abszurd mód groteszk kínzáshoz a legerősebb zsineget használták, sőt az sem kizárt, hogy külön ezért fejlesztettek ki egy minden eddiginél teherbíróbb fonatot. A ceremónia megkezdése előtt minimum egy héten keresztül koplaltatták az eretneket, kizárólag vízzel itatták. Amikor elérkezett az idő, az áldozatot a kínzókamrába vezették, ahol valamennyi ruhájától megfosztották. A lecsupaszítottnak aztán faggyúval vastagon bekent rudat nyomtak jó mélyen a végbelébe, és szintúgy faggyút nyelettek vele. Végül aztán következhetett a madzaggal történő jóllakatás. A szerencsétlen eleinte nyilván kiöklendezte a madzagot, ám a végrehajtók türelme végtelen volt, állhatatosságukról aztán már nem is beszélve. Tehát addig nógatták az elítéltet, mígnem a felkínált zsineg el nem indult a teljes emésztőrendszeren átívelő útjára. Előbb-utóbb előbukkant a lenyelt madzag vége, a szétfeszített végtagokkal kikötözött ember lába között. Miután a madzag már kellő hosszúságban kilógott, az áldozatot a nyújtólétrán keresztül fejjel lefelé felvonszolták egészen a mennyezetig, ahol a zsineget rögzítették, a minden kínzókamrában nélkülözhetetlen csigára. A procedúra többi része már csak a gravitáción múlott..." egyébként ajánlom ezt az oldalt: [link]
2009. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Adott egy patkány, és egy vödör.

Rárakják a patkányt a hasadra, és elkezdik melegíteni a vödröt. A patkány érzékeli, hogy menekülnie kell, így hát a legegyszerűbb, legpuhább részen; az ember hasán keresztül átrágva magát kiszabadul.

Vagy: Kihegyeznek egy bambusz végét. ( a bambusz naponta több tíz centit nő) Az áldozat végbelébe beleszúrják a végét, majd várják, hogy a bambusz átnőjön az áldozaton.

2009. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóról bebizonyították, hogy csak legenda. Elvégezték kísérletekkel, és nem nő át egy emberen.
2009. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!