Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen hatékony technikák,...

Milyen hatékony technikák, gyakorlatok vannak logikai tréningezéshez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 09:25
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

IQ tesztek kitöltése :D


Matematikapéldák megoldása

Programozás

Játékelméleti példák

Tanulás - a legjobb.

2012. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IQ tesz, de létezik ilyen könyv, amit kérdezel, nekem meg is van... valahol, meg kell keresnem. Többnyire szöveges feladatok vannak benne. Amúgy az informatika és maga a számítógép rendszeres használata is egy fajta tréning, főleg, ha az ember nem a gyk-n kérdez meg dolgokat a számítástechnikában, és várja a konkrét választ, hanem igyekszik magától rájönni. Nem én találtam ki, olvastam róla, hogy ez is fejleszti a logikai képességet.
2012. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor már zseninek kéne lennem, ha a számítógép okosít :) (8-14/24)

Rendszeresen stratégiaizom, gondolom az sem elhanyagolható...

2012. ápr. 26. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Zseni nem leszel tőle az igaz. Én is ennyi időt töltök gép előtt naponta, viszont saját tapasztalatból tudom, hogy a probléma megoldó képességem fejlődött, amióta ilyen munkát végzek.
2012. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
A programozás ilyen szempontból a legjobb, mert algoritmizálni tanít, ok-okozati összefüggésekre, ami a logika alapja.
2012. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!