Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek kik a leghasznosab...

Szerintetek kik a leghasznosabb és/vagy legokosabb szakemberek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 16:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

milyen igaz :D

szóval ki a hasznosabb a kukás, vagy a matematikus?

2011. dec. 28. 21:03
 12/30 anonim ***** válasza:

Nincs hasznosabb.


Matematikus nélkül nem dolgozna a kukás, mivel nem lenne mivel. Kukás nélkül a matematikus meg belefulladna a saját szemetébe.

2011. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
értem így szép a világ
2011. dec. 28. 22:11
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan feltalálók akik az alternatív energiaforrásokkal foglalkoznak.
2011. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az egyszerű munkások és az orvosok

kőműves,villanyszerelő,vízszerelő,gázszerelő és a legfontosabbak az orvosok a többi csak úgymond kiegészítő


erre egy gyors,egyszerű példa :) ház nélkül nem élhetnél de ha nem tudod például az (a+b+c)^2-t attól még ugyan úgy tudsz élni


vagy ha beteg vagy és nem gyógyít meg az orvos meghalhatsz de hiába tudod pl Avogadro törvényét annak nem lesz haszna azt csak az tanulja akit érdekel,

2011. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Utolsó szerinted egy munkás meg tud tervezni egy házat?Vagy be tud programozni egy számítógépet?Esetleg meg tud tervezni egy elektromos hálózatot?Tud a molekuláris biológiában sejteket klónozni és őssejt kutatást végezni?
2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
igen egy munkás tud tervezni egy házat és ha a falak nem is tökéletesen szépek lakni megfelel kutatást meg minek végezni? az nem kell az élethez azt a kíváncsiság miatt csinálják, ha valaki nem szeret számítógépezni? amiket felsoroltál az csak kiegészítő egyik sem olyan fontos mint amiket én mondtam, bár ha te inkább számítógépezel (áram nélkül xD ) (mert ugye a villanyszerelő fontos) a szabadban az első eső után tönkre megy a géped ha nincs felette tető ;) de a ház nem megy tönkre ha nincs alatta számítógép :P
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Hogy minek a kutatás?Neked elgurult a gyógyszered?A kutatás a jövőt , jövődet építi.Ha nem létezne kutatás akkor te most nem számítógépeznél mert nem találták volna fel!


És ha nem lennének villamos mérnökök és akik az áramot kifejlesztették akkor te sem számítógépeznél.Látom te nem voltál még építkezésen , fogalmad sincs hogy milyen.Mindent milliméter pontosan meg kell tervezni és fel kell vázolni , és utána lehet csak építkezni.Ha egy centi hiba is van akkor már rossz az egész.

2011. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

igen most már van számítógép,mér nem kell tovább kutatni ez a technológia bőven elég, minden igényt kielégít.


Ő igen már az ókorban is alkottak olyanokat ami a mai napig állnak mégsem voltak mérnökök ja és itt van egy másik ellenpélda... Én építettem játszóházat a kertünkbe már 2 éve és még mindig áll pedig volt már 2-3 nagy vihar és jégeső is pedig nem vagyok mérnök ;)

2011. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerinted elég ez a technológia?Miért is?Talán a számítógépek mobiltelefonok terén elég.De az orvos tudományban még jó néhány gondot meg kell oldani , jó néhány dolgot fel kell találni és fejleszteni.Emellett a nem megújuló energia hordozók nélkülözésére is kell megoldást találni és még sorolhatnám ....űrkutatás stb.
2011. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!