Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ciki ha elkérik a személyim a...

Ciki ha elkérik a személyim a boltban?

Figyelt kérdés
hiába múltam el 18 éves több közel fél éve, ma is szembesülnöm kellett vele egy bevásárlóközpontban hogy vettem ilyen dobozos koktélt és elkérték a személyim...nem is az hogy ez természetes ha fiatalabbnak tűnök, de most váratom a sort, meg nézelődnek a vevők is hogy tényleg milyen kölyökképűnek néz ez ki, elképzelem.fiatalabbnak tűnök a koromnál...egy srác
2009. máj. 3. 08:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
én 21 éves lány vagyok, de tőlem is kérték már el. vicces, h mióta nagykorú vagyok, többször kérték el, mint amikor még 18 alatti voltam:)ez nekik előírás, felesleges háborogni miatta, ezt a szabályt nem a pénztárosok találták ki.
2009. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok de 16 éves babaarccal,ezért mindig kérik ha italt veszek:DNem ciki,legfeljebb nekik:D
2009. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok és épp tegnap kérték el a személyim, amikor sört (finom :D) vettem! Engem nem zavar, cikinek sem érzem és mivel két és fél évet dolgoztam boltban, ezért nem neheztelek az eladóra sem, hiszen tudom, hogy milyen következményekkel járhat, ha kiadok piát/cigit fiatalkorúnak. Én is kértem már személyit egy 34 éves nőtől, aztán néztem egyet, amikor megláttam a dátumot.

Szerintem hamis volt a személyi :D

2009. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki pedig "fejbe vágná az eladót", meg idiótázik, annak üzenem, hogy ne az eladót szidja, hanem a rendszert! Majd ha megba**nak pár százezerre, mert kiadtad egy 30 évesnek kinéző 17 évesnek a bort, akkor idiótázz!


Idióta!

2009. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
ja nekem is elkérik néha, pedig már 24 vok. Múltkor összevesztem eladóval, hogy miért nem kéri el mindenkitől, pont melletem állt egy 70 éves papa, és mondtam, hogy elvileg ő is lehetne 18 éven aluli, mert van ilyen betegség, hogy valaki hamarabb öregszik, úgy fer, ha elkéri mindenkitől, gondolkodtam rajta, hogy beírok a panaszkönyvbe . . .XD
2010. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!