Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ciki ha elkérik a személyim a...

Ciki ha elkérik a személyim a boltban?

Figyelt kérdés
hiába múltam el 18 éves több közel fél éve, ma is szembesülnöm kellett vele egy bevásárlóközpontban hogy vettem ilyen dobozos koktélt és elkérték a személyim...nem is az hogy ez természetes ha fiatalabbnak tűnök, de most váratom a sort, meg nézelődnek a vevők is hogy tényleg milyen kölyökképűnek néz ez ki, elképzelem.fiatalabbnak tűnök a koromnál...egy srác
2009. máj. 3. 08:23
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
A 10:43as vagyok....ez lemaradt....multkor megyek be a Rossmannba hogy vegyek óvszert...a pultnál kb 50körüli nő volt....hát nemelkérte a személyim h vagyok e már 18? na ehez szóljatok hozzá...
2009. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki... szokj hozzá, nekem még így 25 évesen is elkérik mindenfelé. De a múltkor a 36 éves barátnőmtől is kérték mikor egy doboz cigit vett...az gáz, mármint az eladó.
2009. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok és még mindig elkérik a személyimet. Nincs ebben semmi ciki.

Amikor megkérdezik, hogy elmúltam-e 18, általában csak annyit mondok, már 23 is kiscsillag. Ez akkor érdekes amikor anyám is lehetne korú a pénztáros.


Ha csak a személyimet kéri, akkor arra szoktam kérni, hogy tippeljen. :)


23/F

2009. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
sok emberkével járok hasonló cipőben úgylátom, köszi a válaszokat:)
2009. máj. 3. 12:16
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen még mindig el szokták kérni, volt olyan, h egy közeli kisboltban elkérték majd másnap megint mentem akkor megint elkérték, mondtam is, h tegnap óta nem fiatalodom, akkor leesett neki ,h tényleg tegnap is jöttem. Egyik haveromtól meg 24 éves létére is kérték, ráadásul akkor mikor nem borotválkozott és szakálla volt. Később mikor nem volt szakálla nem kérték, mondta is ,h a szakáll fiatalít.
2009. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, hogy elkérik, ez a dolguk. Nekem a mai napig el-elkérik pedig már elmúltam 25. A páromnak meg pont a 29. szülinapján kérték el a személyijét a Tescoban. Na az ciki volt, de nem nekünk, hanem a pénztáros néninek... De egyébként azt elég felháborítónak tartom, hogy nekünk elkérik és sok helyen a 14-16 éves gyerekektől meg sem próbálják elkérni.
2009. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Oh kis babaarcú;)! Ne zavarjon, van egy csomó koravén, és miattuk.
2009. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
20 múltam (férjnél is vagyok). Múltkor elkérték az egyik élelmiszer üzletben, de még a pénztáros volt zavarban:D. Azt mondta, kötelező elkérniük:)
2009. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz: a Rossmannban elkérik a személyidet, mert óvszert szeretnél venni? Manapság (sajnos vagy nem sajnos) a 18 éven alattiak is aktív szexuális életet élnek, és szerintem a gumi vásárlása nincsen életkorhoz kötve a törvény által. A Rossmann dolgozója elég buta lehet, mert ha nem szolgál ki egy tapasztalatlan tinit kotonnal, akkor terhesség és/vagy valamilyen fertőzés is lehet a vége. Agyrém.
2009. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Nem ciki..Anyát múltkor elkísértem a non stopba..egy doboz cigit vett..és elkérték a személyijét..tényleg nagyon fiatalnak néz ki..na de ennyire?:D
2009. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!