Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az M200G-ről?

Mi a véleményetek az M200G-ről?

2011. júl. 20. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, de arra is kíváncsi lennék, hogy mennyit megy el mennyiből? (szerintem keveset sokból, de ez saját vélemény)

Meg az is érdekelne, mit csinál a pilóta, ha valamelyik stabilizátor bemondja az unalmast. (ismét szerény véleményem szerint (SZVSZ) nagy puff, és/vagy csatt.)

G.

2011. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt van róla egy kis részletesebb leírás.

[link]

2011. júl. 20. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kísérleti játék... Az a baj mint az összes ilyesmivel. Gazdaságtalan és balesetveszélyes. Nem véletlen az a daru a háttérben... Komoly alkalmazása nincs is.
2011. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

Jól mondta az előttem szóló.


- Minek lebegtetni valamit energiabefektetéssel, mikor ez utóbbi nélkül a talaj is megtartja?

- Zajos. Ha sok ilyen közlekedne, megsüketülnél a zajban.

- Fújja a levegőt, ami pl. egy sűrű közlekedés esetén a többi hasonló jármű repülési dinamikáját rontaná, magyarul egymást zavarnák a járművek a turbulenciával.

- Alatta nem igen lehetne ember.

- Az ember még két dimenzióban is gyakran hibázik (ld. közúti közlekedés, különösen lámpa nélkül), 3D-re abszolút nincs felkészülve.

- Nagyon sokat fogyaszt. 400 Ft-os benzinnél már autózni sem akarnak sokan, nem hogy repülni.


Maximum azt tudom elképzelni, hogy valahol az autók és a helikopterek felhasználása között, speciális esetekben. Mentés, katasztrófáknál felderítés, esetlen rendőrségi helikopterek helyettesítését bizonyos esetekben.

2011. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!