Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elhelyezni a...

LadyMissStella kérdése:

Hogyan kell elhelyezni a Parker tollakhoz lévő tintapatront a tollban?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy Parker tollat. Adtak hozzá 6 patront. Mindenféleképpen próbáltam már beletenni,hogy működjön,de sehogy sem jövök rá. Skóciából van,ezért gondolom más a technikája is. Ha esetleg valakinek van hasonlója,vagy tudja,hogyan kell használni,annak nagyon megköszönöm a válaszát.
2011. júl. 18. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltőtoll? Ugyanúgy, ahogy más töltőtollaknál (csak más alakú a patron), bele kell nyomni a patront a tollba... kicsit lehet, hogy jobban meg kell nyomni (az aljának ugye ki kell lyukadnia, hogy ki tudjon folyni belőle a tinta. Persze nem lehet azonnal írni vele, hisz le kell, hogy érjen a hegyig a tinta.


http://www.youtube.com/watch?v=m-0nCIvOC_w

Itt láthatod, hogy rakja bele.

2011. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segített :)
2011. júl. 18. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen, remélem így már menni fog és boldog töltőtoll tulajdonos leszel.


Nekem is volt néhány Parkerem annak idején és nagyon-nagyon szerettem őket. :)

2011. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és megy. Golyóstollat is kaptam hozzá és azzal nem volt gond. Csak tegnap kaptam de már én is nagyon megszerettem :)
2011. júl. 18. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy lehet megáldva valaki ilyen remek műszaki érzékkel.


A másik felfoghatatlan dolog számomra az, amikor 10 percig megy valaki előre-hátra kocsival, hogy beálljon valahová úgy, hogy teljesen véletlenszerűen tekeri a kormányt és nyomja a pedálokat.

2011. júl. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!