Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kézírásomról?

Mi a véleményetek a kézírásomról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit régi, de nem baj. Érdekelne, milyennek tartjátok - szép/csúnya/átlagos, mire lehet következtetni belőle? Ja és kíváncsi lennék arra is, milyen neműnek és korúnak tippeltek!


2011. jún. 12. 05:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú vagy. 18-25 év között. Rendesen írtad a sorokat, hacsak nem használtál sorvezetőt, ez a pontosságra, kimértségre utal. Fekete tollat használtál, ezzel nyomatékosítani akartad, hogy te igen is szépen írsz. Ha jól látom tintás tollal írtál, ezzel a hivatalosságot akartad ábrázolni. A betűid szépek, érdekesek, csak nem egybefolynak.
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Az első képen látható írás nagyon tetszik...bár nem beszélem a nyelvet ettől függetlenül jól ki lehet venni egyes(általam ismert) betűket is.A második képen vékonyabban fogó tollal írtál,és ettől kicsit megváltozott az egész összkép...szépnek szép,olvasható,de az első jobb.
2011. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 dellfil ***** válasza:

A magyarul írt szövegeden látszik, hogy cirill betűkkel tanultál meg írni eredetileg. Szólj, ha tévedek. :)

Amúgy én szkeptikus vagyok a grafológiával. De vannak tagadhatatlan hatások, amelyek meglátszanak az íráson. Legfeljebb nem jól értelmezzük őket.

A cirill betűs írásod kimondottan szép. Rendezett. A magyarul írt mintha kissé zaklatott, kapkodó lenne.

Azt, hogy nő, vagy férfi vagy, szerintem ebből nem lehet megállapítani. Azt sem mennyi idős lehetsz. (De biztos nem hat éves, és valószínű nem nyolcvan éves vagy...) De azért tippelek: huszonöt éves nő vagy. :D


dellfil

2011. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 30 felett vagy, és inkább férfinek tippelnélek.
2011. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem 25-30 év közti nő vagy :)
2011. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Leginkább 07:17 10:44 és 11:23 válaszai álltak közel a valósághoz a személyiségjegyek kapcsán.


Csak érdekesség kedvéért felfedem az igazat:

18 éves férfi. Budapesti születésű, orosz nemzetiségű. Jelenleg orvostanhallgató, aki hobbiból szívesen mélyíti matematikai és kémiai ismereteit is :). Elméleti tudományokban élen járó, ámde kifejletlen gyakorlati érzékű ember. Monogám, zárkózott természetű. Kissé embergyűlölő :). Kultúraellenes. Politikai meggyőződései nincsenek. Ateista.


Hát köszönöm a tippeket, nekem személy szerint megérte elolvasni minden egyes választ ! :)

2011. jún. 12. 23:12
 37/38 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy kultúraellenes?
2011. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

ajj pedig még én is tippeltem volna :(

és hát ne haragudj de én is 30körülire saccoltam volna..

én most tanulom az orosz nyelvet, úgyhogy először is: szerintem egész normálisan olvasható az írásod, és mindenképp szép szerintem is!! :)

viszont megkérdezhetem, hogy mennyire ritkaság, hogy úgy írod az orosz "t" betűt ahogy? tehát hogy teszel felé egy vízszintes vonalat.

láttam már ilyet, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire általános.

köszönöm! :)

2011. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!