Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy elméletem csak tudni...

Van egy elméletem csak tudni szeretném, hogy meg lehet e valósítani!? Áram termelés árammal!

Figyelt kérdés

Az elmélet a következő:

Egy akkumulátor meghajt pl. egy önindítót. az önindító végére rá van hegesztve egy 10 cm-es cső aminek a végén egy fogaskerék. ez a fogaskerék egy másikkal ütközik ami persze kisebb ami egy generátorhoz csatlakozik. a generátor vissza tölti az önindító által felhasznált energiát az akkumulátorba, sőt ha lehetséges többletáramot termel, amit fel lehetne használni másra!


2011. jún. 9. 09:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Már nem azért mert kötözködni akarok, de hol is vannak ezek a rejtélyes de annál népszerűbb Tesla találmányok?


"Hírnevét tovább táplálja, hogy rejtélyes kísérletei folytán sok áltudományos cikk szerzője nevezi meg Tesla munkásságát kiindulási pontként."


Hmmm...

2011. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 D.O.81 ***** válasza:

Utolsó!


Van it magyarországon néhány alukohó. Egyikben másikban van egy ketyere, mely a nagy erősségű egyenáramot szolgáltatja a technológiai művelethez. Azt a ketyerét Tesla bácsi alkotta meg és nagyon jó hatásfokkal működik.

Piszok egyszerű, mechanikus, van benne anyag, és elnyűhetetlen, momentán forgógépről van szó.


Üdv!

2011. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csodálom, hogy az internet korában hisz még valaki az összeesküvés elméletekben, mint Tesla tiltott/eltitkolt találmányai...
2011. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Félreértettél, nem Tesla működő ma is használatos találmányaival van a bajom.


Azokat hiányolom, amik cáfolnak minden eddig ismert elvet, energia megmaradás, termodinamikai főtételek...


Szóval azok a tikos szuperizék, amivel mindig jönnek, hogy vízbűű veszi ki azoxigélnt.

2011. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyan is rengeteg fent van a neten. Csak az a baj velük, hogy nem működnek :)
2011. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pl készítettem egyszer egy perpeetum mobilet. Ráadásul hasonló volt a működése, mint amit a kérdező leír. A gond az volt vele, hogy a folyamatosan termelt plusz energia úgy fölmelegítette, hogy már a garázs kezdett túlmelegedni. Végül az egészet föl kellett robbantsam, de azt is már csak szárazjégbe kevert szilárd ammóniával lehetett megtenni. (Ezt egy ismerősöm ajánlotta.) Végül így az egész gép megsemmisült. Sajnos a tervei is. Azóta óvatosabban tervezgetek.
2014. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!