Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, igaz lehet az...

Mit gondoltok, igaz lehet az elméletem?

Figyelt kérdés
Zuhantak már le repülő csészealjak és ezeket mind eltitkolták,mégis küldözgetik a rádióhullámokat az űrbe,meg annyira be akarják bizonyítani a földönkívüliek létezését.Mégis eltitkolják a lezuhant repülő csészealjakat?Szerintem ez is egy bizonyíték arra,hogy a nácik találták fel a repülő csészealjakat!Azért titkolják így a CSÉSZEALJAKAT,hogy ne derüljön ki,hogy a nácik már akkor tudtak ilyen űrhajókat csinálni,amilyet ők még most sem tudnak.
2011. jún. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza játszani.
2011. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném...
2011. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Összeesküvés elmélet? Ilyen baromságot még az életben nem olvastam.
2011. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A "repülő csészealjak"-ról szóló ködösítés, mesélés szándékos dezinformáció volt a hidegháborúban és a mostani fegyverkezés időszakában is.

"Földönkívüliek" tényleg vannak, ezek a Bibliában jól elmagyarázott bukott angyalok MODERN elnevezése. Akár úgymond a "lakóhelyüket" is lehet keresgélni, de ehhez túl kell lépni a négy dimenzión.

"Mit gondoltok, igaz lehet az elméletem?"- Szerintem nem igaz az elméleted, mert a kettő között nincs olyan kapcsolat, amit feltételezel.

2011. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne ez a náci csészealjas elmélet, akkor a dél-amerikai országok (pl. Argentína erősen), ahová a Harmadik Birodalomból menekültek nagy számban rendelkeznének ezekkel a technikákkal (ennél azért durvább dolgokat is mentettek át, a legfontosabb haditechnikai tervrajzokat meg nem?). Mivel eddig még nem mutatták ennek jelét (pl. nem csaptak oda az északi szomszédnak), ez erősen megkérdőjelezhető. Ahogy bármi más "titkos náci haditechnika".

Ha a háborús övezetben maradtak volna a tervek, akkor a szövetséges csapatok megszerzik. Vagy az egyik, vagy a másik oldal. Ez olyan mérvű technikai előny lett volna a hidegháborúban, hogy gondolkodás nélkül nagy dobra verik (be nem vetik, azért voltak annyira óvatosak), hiszen akkor a másik oldal fülét-farkát behúzva menekül. Történt ilyen?

2011. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaj ugyan már hogy tudtak volna még ehhez a korhoz képest jobb űrhajókat gyártani, mert akkor nem csak a repülőgépeket csináltak volna jobbakat hanem fegyvereket is vagy az űrhajókat bevetették volna és akkor nyernek is ha ennyire fejlett technológiájuk lett volna

vagy mért pont a nácik?

és mért pont csésze alj?valamilyen más formálya nem lehet annak a szerencsétlen űrhajónak:D, amugymeg már rég kiszurták volna a földönkívüli életet a távcsövek és ha megpróbálták volna eltitkolni pár ember biztos megakarta volna osztani ezeket az információkat

2011. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,azért a nácik,mert ők találták fel.Azért a csészealj,mert csészealjakat találtak fel.De szivar alakú űrhajókat is terveztek.

A tervrajzok azért nem kerültek szövetséges kézre,mert elégették őket.A háborúban azért nem vetették be őket,mert már a háború végén jöttek ezek a találmányok,ezért nem volt idő bevetni.Nem tudták felszerelni őket korszerű fegyverrel.Féltek,hogy könnyen lelövik és szövetséges területen landol.Álítólag a németek már jártak a Holdon,sőt az 57-63-as években eljuthattak a Marsra is.

És a náci UFO-kat nem én találtam ki.Több dokumentumfilm volt erről,ha akarjátok be is linkelek egyet.

Szerintetek nem furcsa,hogy így titkolják és védik a lezuhant csészealjakat,miközben annyira próbálják bebizonyítani a földönkívüliek létezését?És ez a sok kamu boncolós videó?Szerintem így próbálják fedni az igazságot,hogy ne tudják meg az emberek,hogy a nácik készítettek csészealjakat.

2011. jún. 25. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, ugye? Németek a Holdon, sőt a Marson?
2011. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!