Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek a lányoknak a...

Miért tetszenek a lányoknak a feminin pasik?

Figyelt kérdés

Azért nem a szerelem-szex kategóriába raktam, egyrészt, mert ott értelmes választ úgysem kapok, másrészt, mert én ezt "tudományos" szemszögből kérdezem...

Komolyan érdekel, hogy mitől jön be a csajoknak azok a pasik, akik csak annyiban különböznek tőlük, hogy nincs mellük, és van plusz X centi a lába között?

Jó, igen, egy férfiember is adjon magára: legyen tiszta, ne legyen koszos a körme, ne legyen zsíros/korpás a haja, ilyesmik. (De mi az, hogy a pasi fogja magát, és elkezdi borotválni a lábát/combját/karját és lapozót ken magára? O.o)

Számomra a férfi legyen férfias! Akkor miért tetszenek ennyire a lányoknak azok, akik lányosak?

Ez ilyen... Evolúciós lépés, és a végén az ember is hímnős lesz, mint a csiga, vagy mi? Vagy a sok génkezelt kaja, a sok "E vitaminnal" (tartósítószerek)? Vagy ez csak szimpla divat?

Hisztire nem vagyok kíváncsi, komoly válaszokat szeretnék, mert tényleg érdekel a dolog!


2011. jún. 7. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül még egy indok lehet: egy ilyen férfi (elvileg) nem olyan erőszakos, és nem kell ellene annyira védekezni. A nő gondolhatja azt, hogy ez kevesebbel is megelégszik, vagy rá lehet venni, hogy megelégedjen.
2011. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát én nm vagyok túl szőrös, de attól még nem jövök be a csajoknak. szerintem a legtöbb csajnak (persze vannak kivételek) a pénz és/vagy a külső számít, ha ez nincs meg, elmehetsz a fenébe.

bizonyításként nem láttam még egy ronda vagy szegény mber közelében bombázó csajt. szerintem ezzel sokan vannak így, csak én kimondom ami nyilvánvaló, a kegyes hazugságot nem tartom túl sokra ilyen teren.

2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

általánosítani szerintem sem lehet. én szeretem, ha a párom férfias, de inkább választok egy nőiesebb alkatú fiút, mint valakit, aki nem törődik azzal, hogy öltözködik, hogy hogyan néz ki. persze ha valaki törődik a külsejével és órákon át a tükör előtt babrál a hajával, vagy 10x öltözik át reggel, attól még nem lesz nőies, csak metroszexuális. :D

de a tárgyra térve igen, minden kornak megvan a maga férfiideálja. régen voltak rockerek, hippik, katonák, boxolók, huszárok, a kalózok és egyéb nyalánkságok, aztán jött Elvis és ma úgy tűnik, hogy a kisfiúk lettek az ideálok.

2011. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elolvasva sok kommentet, elég nagy sötétséget látok.


A TVnek ehhez semmi köze.

Ezzel foglalkoztam sokáig és SE a plázap*%@csa elmélet nem igaz, se a média nyomása.

Ez két dolgo fúziója: 1, az ízlés.

2, az erőszak elvetése intelligenciából.


Akik az ilyen fiúkat/férfiakat szeretik (felnőttként, nem hormonzavaros tinédzserekről beszélek, azok nem a hormonszintjüket akarják lejjebb vinni ÉS nem várják el, hoyg megvédkjék őket.

Jellemző a haladóbb világnézetnél, ugyan is a "férfias" férfiak, akik szakál-növesztésben versengenek és isznak, mint a gödény, netán ők a "család fejei", olyan nemi szerepeket idéz fel, amiket sok vallás épít az emberekbe. (megjegyzendő: nem mindig volt patriarchális a társadalom)


Ez persze semmit sem jelent, nagy részben ízlés kérdése.


Persze különbség van feminin férfiak és metroszexuálisak közt.

A "plázap-----a" elmélet az utóbbihoz köthető, amikor a tizenévesek önmaguk megvalósítását pl ebben próbálják megtenni.


Köszönöm.

Remélem, segítettem.

2012. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az előző kommentelő vagyok: elnézést az elgépelésekért :) Mobilról írtam. Nem annyira átlátható.
2012. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

En a feminin pasi fogalmat nem ebbol a szogbol kozelitenem meg, bar csak a sajat nevemben tudok velemenyt alkotni. Az en parom egy "noies ferfi" es ennek tudataban vagyok, de noiessege nem a kinezeteben hanem a termeszeteben jelenik meg leginkabb. Hogy mi tetszik rajta? Az hogy en pedig egy "ferfias no" vagyok, elso szulott gyerek vagyok, apam fiut akart, es ezt mindig erzekeltem ezert ugy viselkedtem mint egy fiu mert azt hittem csak igy felelhetek meg a csaladomnak. Fiu cuccokban jartam, fociztam, es csak sracokkal logtam akik szinten srackent neztek ram es nem lanykent. Igy nottem fel, kamaszkoromban kezdtem el sminkelni es noies ruhakat hordani, azota kulsore majdhogynem "cicababanak" nezhetnek annyi kulonbseggel hogy ritkan erzem magam jol szoknyaban vagy dekoltalt ruhakban mert olyankor ugy erzem megjatszom onmagam. A termeszetem es a gondolkodasmodom inkabb ferfias mint noies, izig verig iranyito vagyok, nem kotok kompromisszumokat, mindent egyedul intezek el, es nem viselem el ha valaki megmondja mit hogyan kene csinalnom. Egyetlen ember akitol elturom hogy iranyitson az a mai napig az apam, a szememben o az igazi ferfi, es csak ot tudom 100%osan tisztelni. Ezert az olyan tipusok mint en tudat alatt is noiesebb ferfit keresnek maguknak mert az ellentetek vonzzak egymast, a noies ferfiaknak olyanra van szukseguk mint en, nekem pedig olyanokra mint ok. Egy hatarozott eros ferfi nem viselne el engem, es en se ot, mert folyamatos lenne a konfliktus.

Leirva durvan hangozhat, de szeretem a paromat, es nem banok vele rosszul, ezek a kulonbsegek csak az alaptermeszetunkben figyelhetoek meg, pl egy vitanal o az aki megsertodik es duzzog, en pedig aki nem is erti hogy mi a baja egyaltalan..

2017. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!