Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elôhívni a...

Hogyan lehet elôhívni a tudatalattinkból a villámolvasott dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A villámolvasás nem keverendő a villámtanulással... Avagy nem véletlenül nem tudod te felidézni a dolgokat, mert nincs is ott.
2011. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem Liza, hogy lehetsz olyan beképzelt, hogy úgy gondolod mindenhez értesz, azt meg pláne nem értem, hogy neked mindenbe bele kell csipognod...


Kedves kérdező.

Nálam a "villámolvasás" úgy működött nagyon fiatal koromban, hogy míg az "átlagos" gyerekeknek 3-4 alkalommal is el kellett olvasnia a tankönyvet, hogy megtanulják a tananyagot, nekem elég volt egyszer, figyelmesen elolvasni.

Számonkérésnél több hét elmúltával is vizuálisan emlékeztem a tankönyvoldalra és emlékeztem rá, hogy hol van a keresett téma, és el tudtam olvasni mondjuk a kép alatti második bekezdést a 43. oldalon...


Két dolgot még el kell árulnom.

Az egyik: fényképezéssel is kerestem a kenyeremet egy időben, nagyon vizuális típus vagyok...

A másik: egyetemista koromra már romlott ez a "tehetségem" és 40 éves koromra teljesen eltűnt, mondjuk nem is nagyon gyakoroltam, ebben a bődületes információáradatban...

2011. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hoppá... Liza hozzászólását kimoderálták.
2011. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeséget képzeltek, az hogy 1x elolvastad azt amit másnak 3x kellett és nekem 1x sem. az még nem jelent villámolvasást. Nincsen ilyen, ez butaság nem is fox választ kapni :D


Mese ez

2011. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!