Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne? hogy egy...

Lehetséges lenne? hogy egy szer miatt agyatlan zombivá váljunk és egymást együk mint a filmekben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 01:56
1 2
 1/11 Sajtoskifli ***** válasza:
100%

Olyan zombivá, hogy a meghalunk, és megáll a szív, olyan nem valószínű, mert az ember anyagszállítórendszere a vér, nélküle elhalnak a sejtek, olyan anyag, ami ezeket újratermelné, illetve fenntartaná, szinte lehetetlenség.

Ha esetleg láttad a 28 Nappal/Héttel Később, azok már valószínűbbek, lényegében annyit tettek, hogy egy "kicsit" feltüzelték az emberek vadászösztönét. Bár hogy aztán ez nyállal (harapással) terjedjen, megint kicsi az esélye.

De még ha meg is történne, ami biztos nem fog, a nagyhatalmak és járványügyisek gyorsan, és ha kell, radikiális eszközökkel karantént rendelnek el, esetleg kidolgoznak egy gyógymódot, elpusztítják a fertőzötteket, és kész.

2010. dec. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a francba. pedig jó lenne zombikat irtani.
2010. dec. 29. 02:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"a francba. pedig jó lenne zombikat irtani."


Nos igen. Az ember mindig azt képzeli, hogy ő majd tutira a puska jó végére fog kerülni. Meg az anyukája-apukája, rokonai és a barátai is. Valahogy akik a középkorba vágynak vissza, azok is mindig lovagnak képzelik magukat, nem pedig fogatlan jobbágynak. Stb.

Én örülök, hogy nincsenek zombik.

2010. dec. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fejér György válasza:
100%

Szerintem egy szer-, vagy egy fertőzött harapás miatt ilyesmi nem fog bekövetkezni. Viszont sok ilyen film megnézésétől válhatunk agyilag 'zoknivá'-, vagyis ezek a filmek teljesen kicsavarják az elménkből a -jó értelemben vett- emberséget.


Szerintem nagyon válogasd meg, milyen filmeket nézel meg manapság...

2010. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megnézted a Legenda vagyok-ot ?

Am minden bizonnyal lehetséges tán ma is tudnak már ilyet a tudósok.egyszerűen ki kell kapcsolni az agy bizonyos funkcióit.(ha hülyeséget írtam akkor boccs)

2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
zombieland?
2010. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ZombieXXL válasza:

tényleg jó lenne zombikat írtani rpg-vel:P

csak az lennne szar ha engem is kinyírnának :D:D

2010. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Legenda vagyok egy elég rossz film, nekem teljes csalódás volt.... Az Én a robit után megnéztem, mert hallottam, hogy milyen jó, meg Will Smith is jétszik benne, de elég gagyi. Én amúgy sem szeretem a zombis filmeket, szerintem gagyi mindegyik.....
2010. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

van olyan rovar, ami hernyókba rakja a petéit és azok teljesen átveszik az irányítást a hernyó idegrendszere fölöt.

miközben belülről szép lassan megeszik, a hernyó még védi is őket

2011. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Afrikában van egy rovar, a cecelégy, ez egy olyan vírusok betegséget terjeszt a csípésével, amitől (embernél) csökentett agyi aktívitás a következnénye és csak éjszaka aktívak. Ez áll legközelebb a "zombi" állapothoz.
2011. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!