Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet egy árva...

Mennyire jó ötlet egy árva gyerekkel azt művelni amit a Truman Show című filmben műveltek a főszereplővel?

Figyelt kérdés
Biztonságos területre küldeni ahol nincsen erőszak, se háború.
júl. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sérti az emberi alapjogokat.
júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A filmben, azt végignézve, jó ötlet volt?
júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rendezőnek és a gyerek főszereplőnek igen. Hiszen nem bántották a suliban!
júl. 4. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem ragadhatsz ki a szituból egy ennyire apróságot. Ennyi erővel azért is lehetett volna jó neki, mert minden reggel fincsi szponzormüzlit ehetett, míg mások undi rántottát kapnak.

Rossz dolog volt, és erkölcstelen.

júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

"a gyerek főszereplőnek igen"


Végülis csak megfosztották a méltóságától, a szabadságától, a privátszférájától, nem volt egyetlen igaz emberi kapcsolata, bezárták a "négy fal közé" jelképesen, stb stb a lista elég hosszú.


Hát baromi jó élet. Nehogy téged is bezárjanak valahová, aztán meglátnánk, hogy mennyire fasza élet.

júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Az meg, hogy a rendezőnek. Ha én most kirabollak, az nekem jó. Akkor rendben van?
júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legalább ok nélkül lett barátnője, bár nekem lenne ilyen műsorom! Vagy most is abban vagyok? Vagy te?
júl. 4. 16:06
 8/9 anonim válasza:
86%
Elfelejtetted bevenni a gyógyszereidet
júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, lehet, hogy valaki más vette be helyettem!
júl. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!