Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Emberek, itt van a valódi...

Emberek, itt van a valódi időjárás előrejelzés?

Figyelt kérdés

Kamu időrájás előrejelző oldalak mint idokep meg hasonlók bíztatnak mindenkit, hogy ilyen hidegfront olyan lehűlés, de nem.


Itt az én időjárás előrejelzésem ami a valóságot fogja fedni egész nyárra is.


[link]


Igyatok sok vizet!



2022. júl. 1. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Lehet sokan ezt poénra veszik, de megfigyeltem, tényleg ez van évek óta. Két éve pl. minden második napra zivatar meg felhőszakadás volt előrejelezve, aztán 10-ből 9 alkalommal csak kánikula volt, max bárányfelhők.

Sajnos én is attól tartok hogy ez amit ide linkeltél reálisabb. Csak gondolom ha a meteorológiai előrejelzések megírnák az igazat, kitörne a hisztéria hogy itt a világvége. Pedig látjuk hogy hónapok óta nincs egy csepp eső sem.

2022. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz lehűlés, csak ebből nem sokat fogunk érezni, mert nem megy 30 alá a napi csúcs. A zápor-zivatar előrejelzés pedig főleg azoknak szól, akiknek védekezni kell ellene, mert káruk keletkezne (mezőgazdaság, stb.) Nekik elég egy 50-60%-os valószínűség, mert ott nem a vizes cipő meg az otthon hagyott esernyő a tét.
2022. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Maaarha ügyes vagy...

1-es, ez nem igaz, az utóbbi 1-2 hónapban pont, hogy volt eső.

2022. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
#2 Ilyen problémától a mezőgazdaságnak nagyon nem kell tartania mostanában már hogy elveri a termést az eső meg a jég, egyrészt mert nincs eső ami elverje, másrészt meg az aszály miatt nincs mit elvernie...
2022. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
#3 Te hol élsz? Itt Borsodban tán márciusban ha volt értékelhető csapadék.
2022. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Borsodban. Észak-keleten pont kimaradtok. De más nemigen.
2022. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Jaa hogy északkelet nem Magyarország, meg ott nem élnek emberek meg növények, oké köszi.

Magyarország nem csak Pestből meg a szaros Balatonból áll. Amúgy meg Csongrádban, Békésben ahogy hallom még komolyabb bajok vannak mint itt.

2022. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem pesti vagyok, és bocsi, de csak általánosítottam, mint Te.
2022. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Na ez tegnapi kérdés... :) Mára valóban meg is jött az a hidegfront. Érezni is a levegőn, hogy hűvösebb légtömeg.
2022. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9


Ja 36 rol 31 re, parasan.


Meg nezd meg akkor holnap meg holnap utan mit josolnak.


Minden nap megvaltoztatjak kb. a 3. - 4. napokat az adott nap utan, mindig szinte 27 - 30 at josolnak, aztan masnapra 36.

2022. júl. 2. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!