Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezeket a feladatokt nem értem...

Kozma Zsuzsi kérdése:

Ezeket a feladatokt nem értem ha valaki kérm irja meg a választ mert nagyon sürgöös lenne?

Figyelt kérdés
1. Volt-e . A punoknak csapóhidas hadihajójuk? Igen-Nem? Szicília a rómaiak első provincijája igen-nem? Teljes polgárjoga egy gladiátornak igen- nem? 2. Igaz-e hogy* a. ) a marathóni csatában Leónidasz vezette a görög csapatokat? IGAZ-NEM IGAZ, MERT: b) Pallasz athéné 12 métr magas szobra Pheidasz műve? IGAZ-NEM MERT: c) A thermopülai csatában Dareiosz Vezette a perzsa csapatokat? IGAZ-NEM IGAZ MERT: d) A legnagyobb görög történetíró Héraklész volt? IGAZ-NEM MRT: e) Az öttusa az ókorban a kötelező sportágakból állott :futás, birkózás, diszkoszvetés, ökölvívás, gerelyhajitás? IGAZ-NEM MERT :
2010. szept. 12. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

B@sszus, csapd fel azt a történelemkönyved, olvasd el a leckét /ha megtanulod, bónuszpont jár érte/, és válaszold meg!

A lusta mindenedet! Annyi idő alatt, míg ezt leírtad, elolvashattad volna vagy akár meg is guglizhattad volna te észlény!

Ha meg nem bírod értelmezni a kérdéseket, akkor szövegértésből egyes.:|

2010. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De abba a rohadt könyve nincs benne ** na

és a neten sincs mert minden szart kiad csak azt amit keresek azt nem......

2010. szept. 12. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra nem veszed a fáradtságot, hogy kicsit utánnajárj a neten? Majd itt válaszol valaki mi?


Remélem nem!


Nyáron abaromság ment itt télen meg a jókis házifeladataitokat oldjuk meg?

2010. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jajj ne akard már beadni, hogy a marathoni csata nincs benne a könyvedben:P
2010. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, hogy ezeket nem találtad meg a gugli segítségével...

Ha tényleg így van, akkor nagyon szerencsétlen lehetsz:D

Tanuld meg használni a keresőt, hasznodra fog válni.

2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szivesen valaszolnek a kerdesedre, de lusta vagyok.
2010. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 300-at és a Spartacust. 3 kérdésre benne van a válasz. Pont azok amiket játszva kiad az google. A 2d pedig olyan alap, hogy azt el sem tudom mondani.
2010. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 2e-t meg ne is említsük.
2010. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom már úgyis késő, mert nyílván mára volt házi.


De komolyan minden rosszindulat nélkül mondom, hogy - ha valóban nem lustaság volt - akkor tanulj meg neten keresni, mert ezeket kereken 8 perc alatt meg lehet találni mindet, kipróbáltam.

(Persze Héraklészt pl. tényleg illik tudni, de rááldoztam 30 másodpercet, hogy vajon meg lehet e találni. :) )


Bocsi az off-ért, de ha arra nem is lesz soha szükséged, hogy pl. Dareiosz élt-e egyáltalán a Thermopülai csata idején (nem), arra, hogy neten tudj keresni, arra tuti.

2010. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebből is láthatjátok, mennyire sanyarú sorsa volt a szüleiteknek a Google nélkül.

Képzeljétek el, akkor még figyelni kellett az összes órán. Borzalmas volt.

2010. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!