Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tüzijátékokat nem kellene...

Tüzijátékokat nem kellene beszüntetni? Ez is környezet szennyezés.

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is kutyás vagyok és láttam, hogy mit művel szegény, mikor elkezdődött. Másnap egyetlen madarat sem láttam az etetőknél, menekültek, amerre csak tudtak. 50 felett vagyok már és egyetlen petárdát sem sütöttem el egész életemben, na nem az állatok védelme miatt, hanem mert nem volt rá igényem. Elég volt az is, hogy Szilveszterkor ittunk, mert azt hittük, hogy az olyan felnőttes dolog. Ezeket a dolgokat az ember fiatal korában követi el, később más dolgok lesznek fontosak. Szóval fiatalok, csak pufogtassatok, had gazdagodjon a petárda árus. Dörzsöli a markát minden eladott darab után. Amikor a fiatal már nem érez benne semmi szórakozást, na akkor lettetek felnőttek.
2022. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 az ön fiatalkorában még kőkemény kommunizmus volt! azt sem tudtuk (én is 50 es vagyok) mi az a petárda, meg a tüzijáték! néhány hülye külföldről csempészte be! meg bevásárló központok sem voltak,amelyeknek a parkolójában konténerekből árulhatták volna!haggyuk már ezt a demagóg dumát!
2022. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12, Nekem volt a kezemben olyan 12 éves koromban petárda, árulták itt a csempészett árut, de nem tudott lekötni. Most meg ezek az ünnepi időszakok, inkább stresszesek, mint, hogy bármi élményt is adjon.
2022. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 miért stresszesek? #12 vagyok.
2022. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kezdetnek jó lenne.

[link]

2022. jan. 5. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!