Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tüzijátékokat nem kellene...

Tüzijátékokat nem kellene beszüntetni? Ez is környezet szennyezés.

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer az évben nem kibírod?

Amúgy meg egyetlen lélegzetvétellel is jobban szennyezed a bolygót, mint a fránya tüzijátékosok...

2022. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az egész Világon megy ez a pazarlás.
2022. jan. 1. 00:18
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha beszüntetni nem is, szabályozni kellene, hogy boldog-boldogtalan ne vásárolhasson. És nem elsősorban a környezetszennyezés miatt, bár az is egy fontos szempont.
2022. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Nemkell!
2022. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

A női kozmetikumok ezerszer nagyobb környezetszennyezőek. Miért nem azzal kezdjük? Vagy a gyerek játékokkal? Vagy a...

Hogy neked miért pont a tűzijáték fáj ennyire, azt nem tudom, de biztos nem környezetvédelmi okai vannak, vagy ha igen, akkor azok tudatlanságból fakadnak.

2022. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a kutyatartást kéne beszüntetni! alom, kutyaszar,kutyakajás csomagolóanyag mind környezet szennyező! nagyokos!
2022. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

?nagyokos

[link]

2022. jan. 1. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 Jogos, a veszélyessége miatt megértem a kérdést, de ez mennyiben kapcsolódik a környezetszennyezéshez?


Amúgy ami hátramarad a tűzijátékokból és rakétákból, az főleg papír. Mondjuk azt se kéne szanaszét dobálni, de egy fokkal jobb, mint pl. a nylon szatyrok és sörös dobozok.

2022. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha betiltanák, akkor a feketepiacát lendítenék fel és teljesen kontrollálatlan lenne. Így legalább valamennyire kezelhető a helyzet. Nem tökéletes, csak egy fokkal jobb.
2022. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
76%

Már vártam a rinyát erről.

Tavaly is rákezdték, hogy szegény kutyák, jajaj!

Nekem is van kutyám, kint ő is fél a durrogástól. De házon belül, gazdival együtt a füle botját nem mozdítja rá. Persze, mert nem egy idegbeteg, túltenyésztett állat.


És tényleg csak fél nap. Mennyi mindent kell elviselnünk egész évben. Ezt a pár órát bírják ki!

2022. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!