Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van majdnem egész évben...

Miért van majdnem egész évben hideg?

Figyelt kérdés
Egész tavasz hideg volt, végig fűteni kellett. Egyedül a nyár volt kellemes meleg. Most meg egész ősszel is hideg van nagyon. A nyár kivételével a három évszakunk nagyon hideg.

#hideg #ÁllandóHideg
2021. okt. 25. 11:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
Klímaváltozás. A sok városi emberke az oka ennek.
2021. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Miértnem költözöl délebre?
2021. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

"hideg van nagyon"

Mindjárt november, ehhez képest melegen süt a nap és 15 fok van. Ha neked ez nagyon hideg, akkor költözz Etiópiába, ott sokkal melegebb van.

2021. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
93%
Emberfüggő, hogy kinek mi számít hidegnek. Nekem például a nyár időnként elviselhetetlenül meleg volt, a tavasz és az ősz viszont pont jó.
2021. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
18%

#3

Hol van 15 fok? Nálam kb 3-4 van...


Én is utálom amúgy, fontolgatom is a délebbre költözést. Utálom a hideget.

A nyár se az igazi, augusztusban voltunk "nyaralni", pulóver + dzsekiben kirándultunk...

2021. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlítő közelébe kell költözni... Akkor nem kell fűtés...
2021. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Milyen hideg? :DDDD

Bazze, egész szeptemberben, kb. október közepéig meleg volt, nyáron meg konkrétan meg lehetett dögleni a melegtől :D

2021. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nem a hármas vagyok, de itt Békés megyében most is 15 fok van.

Ettől függetlenül én is utálom a hideget, ez még tűrhető, csak lesz majd ugye -10 fok is... Már a gondolatától rosszul vagyok. Inkább izzadok 40 fokban.

2021. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a megértéséhez sajnos annyi tanulás szükséges, amit nem remélek, tehát a kérdés nem megválaszolható.

Amúgy az idei év (eddig) szokatlanul meleg volt. Csak te nem vizsgáltad a többit. Egy redkívül szimpla de objektív módszerrel tudom igazolni. Megnéztem az elmúlt 10 év gázszámláját (az eltérések a fűtéstől adódnak). ÉS az idei a legkisebb összegű. Ennyi

2021. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Bács-Kiskunban pl a kinti hőmérő épp 16-ot mutat. Szerintem egész kellemes, napos idő van, pláne novemberhez képest.
2021. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!