Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lesz a Földön évtizedek múlva?

Mi lesz a Földön évtizedek múlva?

Figyelt kérdés

Lassan megközelítjük a 7 milliárd főt, és ez a szám még csak nőni fog.. Hányan férnek el az emberek a Földön? És mi lesz, ha túl sokan leszünk, de annyira, hogy már el sem férünk? Elkezdik írtani az embereket?

Nektek mi a véleményetek?


2010. szept. 2. 14:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
ezt igazából senki sem tudja. Lehet, hogy olyan szennyezett lesz a levegő és a föld, hogy megfulladunk. Vagy olyan technológiát találnak fel, amelyek leszűrik a levegőt a fák helyett, így megvédve minket a gázok erejétől. szerintem ez, de lehet, hogy badarság :)
2010. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bizonyos becslések 10-12 milliárd ember eltartására tartják képesnek a Földet. Nyilván ha túl sokan leszünk be kell vezetni drasztikusan a születés-szabályozást. Persze vannak még drasztikusabb lehetőségek (?)


Volt egy film ahol úgy oldották meg a dolgot, hogy bizonyos kor felett az emberek egy napköziotthon szerűségbe kerültek, ott éltek, dolgozniuk nem kellett és teljes ellátást kaptak ingyenesen. Majd minden héten volt a nagy játék. ahol X fő "nyert". Jutalmul felszállhatott egy hajóra. Ami aztán nem sokkal később üresen tért vissza ...


maci

2010. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hehe most így elképzeltem hogy "írtják az embereket" xDD
2010. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is azon gondolkodtam..

Indiára meg Kínára kéne egy ilyen emberre mérges gázt engedni. :D Azt megdöglene mind.. Az állatok pedig megmaradnának. :)

2010. szept. 2. 14:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Már most is többen vagyunk, mint amennyit jó módban el tud tartani. Nem is teszi.A becslések a földön az optimális populációt 3 milliárd környékére teszik.
2010. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jupiter méretűnek kéne lennie a Földnek. :D

Olyan érdekes lenne. Akkor alig tudnánk valamit, mert mire azt a bolygót felfedeznék...

2010. szept. 2. 14:44
 7/14 anonim válasza:
Szerintem a bolygón sok ember meghal,mert sokan vagyunk,és nincs elég fa,ami tisztítja a levegőt.
2010. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
8%
Szerintem nem fog bekövetkezni az hogy olyan sokan leszünk, mert nem sokára eljön az Úr de előtte az emberiség 1/3 (a keresztények) elragadtatnak a mennybe Istenhez.
2010. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

16:03

Szerintem jócskán túlbecsülöd a hívő keresztények számát.


Az más más kérdés, hogy a válaszod másik fele is hülyeség.

2010. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jönnek az UFÓk és elfoglalják vagy segítik a bolygót.
2010. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!