Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Minden ember ugyanannyi ideig...

Minden ember ugyanannyi ideig halott?

Figyelt kérdés
valaki meghal mondjuk tavaly, valaki meg idén... akkor úgy tűnik, aki tavaly hal meg, hosszabb ideig halott (születésük előtt az emberek nem számítanak halottnak). de valójában mindketten ugyanannyi ideig halottak, mert a végtelenségig azok... vagy nem? :D
2010. aug. 19. 10:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Pedro: ez utóbbiban igazad van, ezt benéztem ^^

De akkor sem értem, miért hasonlítod a megszámlálható végtelenhez, hiszen köze nincs a kérdéshez, az időről meg nem tudjuk.


Uccsó: akkor próbáld meg a [h1, +oo) és [h2, +oo) intervallumok méretét összehasonlítani.

2010. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
I1 - I2 és I2 - I1-re gondoltam, csak ezeket kell összehasonlítani.
2010. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

13:17-nek teljesen igaza van: ennek már abszolút semmi köze a kérdéshez - így hát nem is folytatom tovább.


Kompromisszumos javaslat kedves vitapartneremnek: állapodjunk meg, hogy mindketten hű de okosak vagyunk, viszont egy-két részletkérdést tekintve különbözik a véleményünk... Ez a legjobb helyeken is előfordul. :-D


Pedro

2010. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!