Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meglehet úgy valakit hipnotizá...

Meglehet úgy valakit hipnotizálni,hogy csináljon valamit,aztán és tanúk is legyenek rá hogy "nem tartottak pisztolyt a fejéhez"?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hipnotizált állapotában utasítasz bárkit is bármi megtételére, az KÉNYSZERÍTÉS pisztoly nélkül is.

A tanuk ezért bűnrészeseid.

2021. jan. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen fizetéskor mindég mondja feleségem adjam oda fizetésem én oda adom a két gyerek rá a tanú .
2021. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

De csak olyat tesz meg, amit az erkölcsei megengednek.

2021. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem tartottak pisztolyt a fejéhez"

A bíróságon ez kevés, ez nem bizonyítja, hogy szabad akaratából tette. Például ha zsarolnak valakit, hogy írjon alá valamit, az is jogilag simán támadható utólag.


Amúgy a hipnózis csak a filmekben működik úgy, ahogy gondolod. A valóságban nem tudsz bármit megcsináltatni valakivel. Akarata ellenére is elég nehéz valakit hipnotizálni.

2021. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit se hipnotizálni,egy nagyon kacifántos ügyről van szó.
2021. jan. 23. 17:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!