Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért mindig az van a filmekbe...

Miért mindig az van a filmekben h az ufók sokkal fejlettebbek mint mi? Miért nem gondol senki arra h mi vagyünk a fejlettek és mi fogunk majd elutazni más fajokhoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem akartam felhozni peldanak, de gondoltam a BtF-re is:) az egyik kedvenc filmem. orok klasszikus. arra azonban kivancsi lennek, h 5 ev mulva is annyira kedvelt lesz-e, mint 10 eve vagy ma. Marty McFly 1985-bol 2015-be repul. legifolyosok az "autok" szamara. azert mondtam, h amikor majd 2015-ben is megnezed, lehet h nem klasszikuskent kezeled, hanem gyermekmesekent, vagy akkent sem. multkor megneztem az Idozsarut, amiben 2004-ben elvileg lesz idoutazas. na, amikor meglattam benne a van Damme kocsijat, sirtam a rohogestol, pedig 10 evesen tokre beleeltem magam.

egyebkent ajanlom Alan E. Nourse-tol a Pengefutart. a GFK kiadasaban van egy forgatokonyvvazlat, ami alapjan a Szarnyas fejvadasz (ez is milyen jo pelda lehetne) keszult. abban pont azt a problemat fejtegetik, amit felvetettem.

az Avatarral kapcsolatban annyit, h abban az emberek csak technologiaban fejlettebbek, semmi masban.

meg volt valami film, nem jut eszembe a cime, amiben az emberek urhajokkal keltek utra, talaltak egy idegen fajt, es haboruzni kezdtek. az idegen faj "magiat" hasznalt, semmilyen technikat. errol meg csak annyit, h a technologia egy bizonyos fejlettsegi szinttol kezdve nem kulonitheto el a "magia"-tol (egyebkent ilyen is van a Csillagkapuban)

2010. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát aki a 22:35-ben írt igazságát felfogni nem tudja - függetlenül attól.hogy hiszi-e a Holdra szállásról készült felvételeket vagy sem - nos azokkal nem tudok miről beszélgetni.
2010. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!