Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók léteznek?

Ufók léteznek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jéé azt olvastam az egyik komentbe hogy " én ufo vagyok és azért jöttem hogy legalizáljam a füvet" xDDDD -_-' :D jólenne
2011. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem valamilyen élet biztos hogy van a Földön kívül is, de intelligens életben már annyira nem hiszek. Abban meg pláne nem, hogy csak azért utaznak több millió/milliárd fényévet, hogy titokban kísérletezgessenek az embereken.
2011. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Valaki Renáta válasza:

Ilyeneket lehet olvasni, (konyhanyelven): mi emberek is készítünk olyan repülőobjektumokat amelyekről a többség nem tudja micsoda. Még a mérnökök akik készítik, azok sem látják az egészet, csak kis részeit.


Földönkívüliek: Valószínűnek tartom, ha találkozik is valaki itt a Földön velük, mindenképpen módosult tudatállapotban lesz, és ezután még ő maga sem fogja tudni eldönteni, mi az igazság..

2011. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
20%
Hát persze hogy léteznek már én is láttam egyet.
2011. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
en azt mondom hog biztos vannak mert nem lehet az egesz vilagur ures de ha utananezel UFO boncolasnak (mert volt ilyen) akkor rajosz hogy sok hiedelem nem igaz es meg volt jatszva. Szervintem van benne oljasmi is amit a vilag esltitkolt (pl katonai tamadasok mittomen) es ez az UFO hiedelem csak ugy fantaziabol lett hogy legyen mit egyen a media :) inkabb gondolkozzunk hogy meddig hisszuk el :D
2011. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
12%
Hidd el 1 kis pia után minden létezik,amit látni akarsz.
2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

én is láttam ilyen lyelenséget de az nagyon lent v olt egyszóval(e.t.)ufo-t láttam:30 másodpercig kb de az forgott

kívül:jobbra

belül:balra

aztán v.mit felszippantott egy fénynyalábon keresztül

nyugodj meg biztos barátságosak voltak:)

tudom hogy ez nem ide kapcsolódik

2012. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
2014. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
16%

2014. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
16%

2014. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!