Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók léteznek?

Ufók léteznek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Igen léteznek, egyértelmű hogy nem vagyunk a világegyetemben egyedül , valamilyen földönkívüli élet 99% hogy van , az más kérdés hogy hol és milyen és hogy értelmes-e meg stb. de van . szval ilyen szempontból biztos hogy van . DE OLYAN tuti nincs , hogy most akkor idejöttek űrhajóval és kísérleteztek embereken, meg az emberek ufókat láttak itt meg ott. ez f*szság.
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
12%
Nem léteznek az ember mindig szeret fantáziálni valami felsőbbrendű lényről amitől félhet és egyben szerethet is ilyen az UFO de a történelem során rengeteg ilyen volt pl Görögöknél a félistenek meg sok pl Pegazus :)...
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
léteznek én láttam már ufóűrhajót
2010. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Szombaton, vagyis vasárnap hajnalban, mikor átmentem láthatatlanba, többet is láttam.
2010. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Na ez az a kérdés, amikor az dönti el, hogy ezotéria, vagy tudomány témakörbe tartozik-e, hogy a kérdező milyen választ vár.


Tudomány témakörben adható válasz:

UFO, vagyis Unidentified Flying Object, vagyis azonosítatlan repülő tárgy lehet bármilyen olyan repülő tárgy, amelyet a megfigyelője nem tud azonosítani, tehát léteznek ilyenek.


Ezotériába való:

Naná hogy! Meg is látogattak!


Válogass kedvedre. Én az első mellet állok.

2010. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%

Ha földönkívüliekre gondolsz, akkor biztosan. Hogy értelmes élet létezik-e, és ha igen, akkor milyen messze innen, azt nem tudjuk, de baktériumokat találtak már meteoritokon.

Földrajztanártól kérdezte meg egy osztálytársnőm, hogy vannak-e földönkívüliek, ő egyértelműen, kerek perec azt válaszolta, hogy nincsenek. Majd én, hogy kicsit gondolkodóba ejtsem, megkérdeztem: látta a tanárnő, hogy nincsenek? :)

2010. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
létezem.
2010. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%
Én ürlény vagyok és azért jöttem hogy leigázam a földet.
2010. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem régiben még azt gondolták, hogy nincs a földhöz hasonló lakható bolygó. Nem rég felfedeztek egyet olyan 20 fényévnyire. És mi van ha rögtön pont azon fognak értelmes életet felfedezni? Ezek után semmin se csodálkoznék.
2010. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Földlakók!

Megfigyeléseink alapján nagyon szeretik az emberek a pudingot. Éppen ezért a békés természetünk jeléül 2012 karácsonyára 3 bolygónyi pudingot öntünk a Föld felszínére.

A munkálatokat 2012. december 21-én kezdjük meg. Addig kéretik minden űrturizmust beszüntetni, vagy kössenek Galaktikus CASCO-t, a pudingszállító-hajókkal való ütközések kárainak elhárítására.

2010. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!