Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók léteznek?

Ufók léteznek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%
szerintem leteznek foldonkivuliek, sot biztos vagyok benne
2010. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
20:16 vagyok valaki hisz benne valaki nem, szerintem nem léteznek és ha léteznének és már többen is látták őket mert nem fényképezték le manapság mikor mindenkinek telefonja van amibe kb 5mpx es kamera van.... meg akkor mer titokba jönnek mérnem leszállnak nappal az országház elé.és azér nem kéne a sok piros hüvelykulyat nyomkodni mert nem hiszek benne.....
2010. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is léteznek földönkívüliek, sőt engem el is raboltak megerőszakolni, mert nagyon szép vagyok.
2010. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%
Utcso, remelem tudod, h a foldonkivuliek teheneket szoktak elrabolni:D
2010. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Figyeljetek az biztos hogy van a földön kívül más bolygók és ha van a földön kívül más bolygó akkor abban 100% -ig biztos vagyok hogy van más életforma is valahol, és még találtak is életformákat és az is bisztos ha ennyire kiváncsiak vagyunk akkor egyszer csak leigáznak minket lazán de van ugye az is hogy 2012-ben megváltozik a világ bár lehet hogy nem tudni még hogy mi lesz 1 év múlva DE KIFOg derülni és megvanrá az esély hogy a kettő valamijen szinten lehet hogy egybe folyik a kettő ! ja igen Üdvözlöm az idegeneket !
2011. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
0%
Én szeretem a pudingot :)
2011. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Tény, hogy az emberek számos olyan jelenséget vagy " égi járművet" látnak, amire nem találnak ésszerű, logikus magyarázatot. Velem is előfordult, hogy nappal láttam valami sötét foltot az égen és volt (a legtönn esetben)hogy este, csillagos égnél láttam mozdó dolgokat. Volt, hogy távcsővel követtem őket, majd hirtelen éles kanyat vettek és egy szempillantás alatt eltüntek. Volt olyan esetem is, amikor egyszerre 3 ismeretlen állandó félyforrás háromszög alakba helyeztkedett el, majd órákig ott lebegtek,majd megindultak az álltalunk ürge mezőnek nevezett rét felé. Hogy azután mi történt nem tudom.
2011. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,ha ember létre jött ezen a bolygón,egy másik lény is létre jöhetett ugyan úgy mint mi,egy másik bolygón.De ha az ufókat mi látogatnánk meg,akkor ők mondanák ránk,hogy ufó.nézőpont kérdése, és lehet hogy valahol vannak ürlények,és azok se hisznek bennünk kitudja. De ha léteznek,és okosabbak,mint mi akkor lehet hogy azért nem akarnak belénk avatkozni,és azért bujkálnak,mert félnek tőlünk,és lehet ez lenne az ok amiért ök elkerülnek,és kísérleteznek. De szerintem léteznek,csak félnek tőlünk,mert azt láthatták ,mikor az I.-II. világ háború volt ha egymással csatázunk azt gondolják rájuk,is veszélyesek vagyunk. szerintem,nyomós indok lenne arra,hogy bujkáljanak előlünk. :)
2011. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
2011. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Szerintem ige,
2011. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!