Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Láttátok tegnap este az RTL...

Láttátok tegnap este az RTL Klubbon a Végső állomás c. filmet? Hisztek az ilyen dolgokban?

Figyelt kérdés
Egy fiúról szólt,aki előre látta a repülőgép felrobbanását,amire felszálltak az osztályával és 2 tanárral.Mielőtt felszállt volna a gép,kérte a többieket,szálljanak le,ill. őt le is tessékelték,mivel riadalmat keltett a többiek között és leszállt rajta kivül még 6 ember és később mindenki meghalt pár nap különbséggel,a fiúnak valamilyen kéoessége volt,a halált megérezte.A repülő is felszállás után pár perccel felrobbant.
2010. júl. 19. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam (igaz, nem tegnap, de már láttam), de nem hiszek benne. Eléggé irracionális.
2010. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
És csak a Shrekben hiszek.
2010. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet ,h valakinek vannak ilyen megérzései 1-szer szerintem max.De ennyire biztos nem lehetséges.Én nem hiszek.Amúgy meg a Végső állomás 1 egy rakás szar.(már bocsi) A 3 és a 4 a legjobb.:)
2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a 3 az tényleg üt ;)
2010. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A látomásos részben nem, de abban hogy a halál, ha egyszer "kicselezted", utána utolér.Sajnos "tapasztalat", sok ismerősöm menekült meg durva balesetektől, de mind 1 max. 2 éven belül meghalt.
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, mert elvisz a mumus...
2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy jó film, de semmi több.
2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem rosszmájúságból mondom, de egy kicsit ezotéria téma ez. Nehéz tudományosan megközelíteni.

Hinni nem hinni... Mindenkivel kellett hogy törtéjen olyan, ami irracionális. Úgy gondolom mindenre van magyarázat, csak még nem vagyunk felkészülve a válaszra.

Én ezt a dolgot science fiction-nek tartom, de elgondolkodtató a dolog. Főleg, hogy van az a rejtélyes déjà vu érzés az emberben olykor-olykor (amire legutóbb azt a magyarázatot olvastam, miszerint a két szem által látott képet nem egy időben dolgozza fel az agy, így érzed azt hogy ez már megtörtént, mert 2mikroSec-e meg is történt - de szerintem ebbe a magyarázaba szintén hinni kell :P ).

2010. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!