Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A növények melyik szervükkel...

A növények melyik szervükkel hallanak, látnak, és érzik a szagokat?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki bármit is mondana, kérlek nézzétek ezt végig!


https://www.youtube.com/watch?v=7fE3MZxXnLo


Most, hogy végignéztétek, már értitek, hogy miért ez a kérdésem.


2018. ápr. 26. 16:02
1 2 3
 21/21 Wadmalac ***** válasza:

"Amiket hallottam, azokat tényként kezeltem."

Na pont ezt nem szabad. A net tele van olyan oltári ökörségekkel ,hogy csak na. És mivel sokan továbbosztják az általad leírt alapon (olvastam tehát igaz), kontroll nélkül, egyre több helyen jelennek meg a marhaságok, egyre több továbbosztótól, mint egy piramis-játék, végül már annyira a csapból is a hülyeség folyik, hogy az átlagember még jobban elhiszi, mert "mindenhol" ezt olvassa.


Nézd cssk meg a FB-ot, hány megosztást kapnak az ezós xarok és hányat a cáfolatuk.

Mert amikor kiderül, hogy nem igaz, az nem menő. Aki megette a maszlagot, az tutira nem fogja tovább osztani a cáfolatot, mert úgy érzi, azzal elismerné, hogy hülye volt, hogy megette.

A cáfolatok elhalnak, a moslék meg terjed.

Marha érdekes, hogy ha olyan cikk van, hogy kiderült egy iylen ezós hülyeségről, hogy nem igaz, azt nem osztja senki, de ha ott egy kamu cikk, hogy megdőlt a rel. elmélet meg Einstein megbukott matekból, azt osztják mint a választási szórólapot.


Ha tudományosnak "tűnő" dolgot olvasol, menj utána a forrásnak, mielőtt benyeled.

2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!