Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kő papír ollóval pakcsolatban?

Szmnt kérdése:

Kő papír ollóval pakcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha vakon kéne KPO-zni, és mindnekinek 5 tippet kéne leadni, és a másik is, és a végén van egyeztetés, akkor sorrendbe; hogyan írnátok le? Melyik lenne(lehetne) a anyerő taktika?


Pl : Papír,papír,kő,olló,kő vs olló,kő,kő,papír,olló


2010. jún. 1. 11:34
 1/9 anonim válasza:
ugyan az lenne mint nyitott szemmel.
2010. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az mi lenne?
2010. jún. 1. 11:46
 3/9 anonim válasza:

leirnam ezt, athuznam es: 3:1 pff.

szerintem nincs taktika KPO-hoz.

2010. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs, nem lehet nyerő taktika a KPO-ban ...
2010. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
atr tudom, hogy az az egédsz dolog egy random dolog, DE volt egy csomo felmérés, hogy átlagba mivel kezdenek, meg hasonlók, és ez alapján gondoltam , hogy valakinek van valamiféle elképzelése.
2010. jún. 1. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jol emlekszem, akkor olloval gyakrabban nyitnak, es a ferfiak gyakrabban hasznaljak a kovet, mint a nok.
2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez 100 % random. Itt ne keress nyerő taktikát.
2010. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg minden taktika egyforma jó.

Néhány ötletem azért van.

1, Ha ismered az ellenfeled és van elképzelésed arról, hogy mit szeret játszani, megpróbálhatod kitalálni előre. Pl. ha tudod, hogy statisztikailag jobban szeret papírt mondani, és nagyjából egyenlő arányban a másik kettőt (és ő nem tudja, hogy ezt te tudod róla), akkor nyerő lehet az 5*olló.

2, Ha úgy látod, hogy ő gondolhat valamit a tippjeidről, de valószinűleg nem gondol rá, hogy te gondolsz erre, akkor megviccelheted egy ellentétes játékkal.

3, A fenti pontoknál ha arra számítasz, hogy ő is gondol a trükkre, akkor játszhatsz egyenesen pont a trükk ellen

4, Ha nincs igazán használható ötleted, érdemes nem intuícióra hagyatkozni, hanem külső véletlen forrást igénybevenni. Ezzel tudod elérni, hogy ő ne számolhasson ki téged.

2010. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főként az utolsónak, ilyesmire gondoltam.
2010. jún. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!