Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen módon teszi tönkre a...

Milyen módon teszi tönkre a mikrót a fém?

Figyelt kérdés

A villa szikrázik ugyan, de ennek milyen rossz hatásai lesznek a benne lévő ételre és a mikróra?

Avagy ha egy kanál van a teában, vagy egy fém edényt rakunk be akkor annak nem lesz rossz hatása a mikróra vagy csak kevésbé lesz rossz hatása?


2016. okt. 16. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Beismerem, tévedtem. De én is csak úgy hallottam valakitől, meg egyszer a tévében is láttam. Mindegy, nem is számít.. én tévedtem. De azért örülök, hogy ilyet írtam, még ha hibás is, mert így legalább tanultam belőle valamit, és most már tudom az igazat.
2016. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9


Azt nem tudod, hogy honnan lehet megtudni, hogy az adott mikró jól szigetel-e? Milyen eszközzel lehetne megmérni a közvetlen közelében a mikrohullámok mértékét?

2016. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Műszerrel lehet megmérni a kiszivárgó mikrohullámú teljesítmény sűrűséget.

Lehet venni például itt:

[link]

2016. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!