Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha az élet a mikro sejtekből...

Ha az élet a mikro sejtekből alakult ki (egysejtűekből lett a többsejtű), akkor hogyhogy a diszoszauruszok kihagyták ezt a lépcsőt és rögtön olyan hatalmasak lettek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Most kíváncsi lettem. Honnan a büdös életből szedted, hogy a dinoszauruszok "kihagyták ezt a lépcsőt"? Vagy nem elírás volt, és tényleg diszoszauroszokról beszélsz? Mert azokról meg még nem hallottam...
2016. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első egysejtűeket és az első dinoszauruszokat közel 3 és fél milliárd év választja el egymástól, de az első többsejtűek is több száz millió évvel előzték meg a dínókat.

Kifejtenéd kicsit, mégis mire gondolsz?

2016. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az az érzésem, csupán a téma ismereteiben van nálad egy kihagyott lépcső.

Az első többsejtűek és a T-rex közt azért történtek dolgok rendesen.

2016. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos azt olvasta a kérdező valami remekműben, hogy "a dinoszauruszok a semmiből tűntek elő".
2016. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem hagyták ki.
2016. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem hagyták ki, a dinoszauruszok ősei is egysejtűek voltak, majd egyszerűbb többsejtűek, végül bonyolultabb többsejtűek, pl. dinoszauruszok. Aztán ők kihaltak, és más ágak vették át a Földet.
2016. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a kérdező szimplán hülye...

Vagy viccből tette fel a kérdést.

Diszoszaurusz,hülyegyerek.

2016. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!