Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A black jack lapszámlálás...

A black jack lapszámlálás mennyivel növeli meg a játékos eséjeit?

Figyelt kérdés

nagyon sok esetben úgy emlegetik mint ha csak nyerni lehetne vele, pedig kicsi utánajárás után arra ujtottam hogy igy sem életbiztosítás jáccani, ha jól értelmeztem a dolgot akkor csak növeli az esélyeit a játékosnak, de közel sem lehetne hosszútávon nyereséges a dolog

ki mit tud a dologról?


2016. márc. 18. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
esetleg mikor több játékossal jáccunk eggyüt?
2016. márc. 18. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát, egy kicsit gyakorold a helyesírást, utána nyugodtan foglalkozhatsz ezzel...


Egyébként értelemszerűen nem fog mindig nyerni, de aki jól tudja használni, az nagy valószínűséggel kevesebbszer fog veszíteni. Sőt, amikor valószínűsíthetően nyerni fog (pl. kiment egy csomó nagy lap), akkor a tétet növelve többet tud nyerni. Tehát hosszútávon ez működhet, ha jól csináljuk, feltéve, hogy nem dobnak ki a kaszinóból (nem véletlenül nem szeretik a lapszámlálókat).

2016. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy növeli az esélyt az nyilvánvaló. Elvégre a lapok többségének ismeretében következtetni lehet azon lapokra, amelyeket még nem ismerünk.

Ha ezt nem vagy képes gondolati úton belátni, akkor ne ülj le játszani.

Azt viszont csak egy hülye képes állítani, hogy mindig nyerni lehet vele. Miért lehetne?

2016. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugyértettem hogy szintem indig nyerni, csak mert a legtöbb film ugy állitja be mint ha valami nagy csalás lenne pedig valójában nincsen tiltva amig legalábbis nem jáccotok össze többen, de ugyan ugy kidobnak érte
2016. márc. 18. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben igazad van, a filmek tényleg úgy állítják be, mi than az összes leosztást meg lehetne így nyerni, a valóságban erről szó sincs, de ha jól használja fel ezt a tudást, az jelentős összegekre tud szert tenni.
2016. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!