Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Meg tudnátok oldani ezt a...

Meg tudnátok oldani ezt a logikai játékot, amit kitaláltam?

Figyelt kérdés

Én magam alkottam meg ezt a pályát. Csak regisztráltam, és adott 25 ilyen lehetőséget. Vajon nektek sikerül megoldani?


[link]


2015. jún. 17. 17:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ennek mi a lényege? a barna pontok helyére kell tolni a kockákat?
2015. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen. Van egy kék színű kis emberkéd, akit a nyilakkal mozgathatsz. És vannak a barna kockák, amiket a barna pöttyök helyére kell tolni. ha betoltad, akkor besötétedik a kocka, így jelzi, hogy egy pontra toltad. Egyszerre csak egy kockát tudsz eltolni.


Bocsánat, hogy ezt kifelejtettem.

2015. jún. 17. 17:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az egyik legérdekesebb logikai játék, mert a nagyon könnyűtől a szinte lehetetlenig ki lehet találni pályákat. Illetve az itt megalkotott pályákat csakis emberek készíthették, gép által készített nincs, illetve mielőtt egy saját magad által készített pályát felraknál a "közösbe", előbb meg kell oldanod magadnak. Nekem ez a pálya 8 ezer valahány lépésből sikerült.
2015. jún. 17. 18:04
 4/12 A kérdező kommentje:

Közel 90 ezer pálya van fönt, valamelyiket 1 lépésből meg lehet oldani, de van olyan, amelyet csak 30 ezerből. Lehet klasszikus és modern pályákat is készíteni, a modern még a klasszikusnál is sokkal nehezebb tud lenni, és sokszor egész más logikával kell megoldani.


Régebben mindenfelé keresgéltem logikai játékokat, de most már csak ezen az oldalon vagyok fent.

2015. jún. 17. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
régen telefonra mindig letöltöttem iylen tologatós játékot egyedül ez volt ami sokáig lekötött és nem untam meg, de azok sokkal egyszerűbbek voltak, ilyennek neki se kezdenék
2015. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát, nekem kb össz-vissz 3-4 órába tellett, amíg megcsináltam, és végigvittem. Pedig nem vagyok profi, legalábbis messze nem vagyok olyan jó, mint azon az oldalon fent lévő néhány profi játékos. Tudnék mutatni olyan pályát, amin 1 kockát kell a helyére tolni, de soha nem jönnél rá, hogyan kell. :)


Viszont most most is dolgozok egy olyan pályán, amiben csak 1 kocka van. ha azt az 1 db kockát a helyére tolod, akkor szuper vagy. :)

2015. jún. 17. 21:25
 7/12 A kérdező kommentje:
majd küldöm a linket.
2015. jún. 17. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
oké, arra kíváncsi vagyok
2015. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már tegnap este 10-re megcsináltam, de több órába tellett, amíg elfogadják és felrakják a közösbe.


Itt a link:

[link]

2015. jún. 18. 11:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja, és a lyukakkal vigyázz, mert elnyeli a kockát, és beleeshet az emberkéd is.


"U" gombbal lehet törölni az utolsó lépésed, "R" gombbal pedig az egészet az elejétől újrakezdheted.

2015. jún. 18. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!