Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Elme manipuláció hogy tanuljam...

Elme manipuláció hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés
Tudnátok egy olyan oldalt vagy könyvet amiben benne van hogy hogy tudnám ràveni az embereket dolgokra vagy meg tèveszteni őket?

2015. jún. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy, elvégzel egy főiskolát, szerzel normális munkahelyet, és úgy szerzel pénzt.
2015. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például eleve nem hiszek el semmit, amit pocsék helyesírású ember ír le, mert látatlanban is egy sötét bunkónak tartom. Szóval ha engem manipulálni akarsz, akkor kezdd a helyesírás tankönyvvel.
2015. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fersk ***** válasza:
Szerintem most sikerült, hiszen írásmintád alapján azt hihetjük, hogy egyszerű, tanulatlan ember vagy, miközben vigyorogva nézed szobád falán az öt diplomádat tanúsító okleveleidet.
2015. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Schwarzenegger-féle 30 napos sódiéta:

Sót keverj össze darált dióval, és ebből egyél első nap egy kiskanállal, második nap kettővel, stb. egészen a 30. napig. A 30. naptól tartsd a 30 kiskanál/napot, és érezni fogod, hogy a szuggesztív erőd megharmincszorozódott.

Ezt a diétát Schwarzenegger találta ki (nézz utána), és nézd meg, mit elért az életben!!!

2015. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!