Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Statisztikai vészhelyzet áll...

Statisztikai vészhelyzet áll fenn. Közeleg a szakdolgozat leadása. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Előre is köszi ha valaki tudja a választ


Ebben az esetben mit jelent az átlag?


A hipotézis:


az alacsonyabb iskolai végzettséggel rendelkezők gyermekük születése után később mennének vissza dolgozni, mint a magasabb iskolai végzettségűek.


Leíró statisztikai adatok:


Iskolai végzettség: kevesebb mint érettségi

Válaszadók száma (fő): 19

Átlag: 3,414

Szórás: .964



2014. dec. 18. 00:52
 1/5 Silber ***** válasza:
Hát meg kéne nézni, mire kérdezett rá a kutatás. Lehet, hogy a szülés után eltelt évek számára, ezesetben átlagosan 3,414 évvel a szülés után megy az átlag anya vissza dolgozni.
2014. dec. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
(Nem kell mindenkinek diploma...)
2014. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak az átlagát jelenti, amire rákérdeztek. A kérdésedből kiindulva gondolom, a szülés és a munkába állás között eltelt idő átlagát jelenti. De találgatás helyett vedd elő a kitöltött kérdőíveket, és olvasd el a kérdést! ;-)
2014. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk egy ilyet nem tudsz már 2. félévben kivágnak...
2014. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is erre gondoltam, csak már abban sem vagyok biztos, hogy hogy hívnak :-S

Megnyugtatnék mindenkit, nem statból diplomázok :-)

2014. dec. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!