Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt olyan aki SZAKDOLGOZAT...

Van itt olyan aki SZAKDOLGOZAT-ot ír és szívesen átbeszélné valakivel hogy ő mit hogy csinál?

Figyelt kérdés
Igazából jó lenne valakivel átrágni, hogy hogyan építi fel a szakdogáját, én is elmondom az én tapasztalataimat, hogy hogy lenne jobb szerintem. Nem azt kérdem, hogy írja meg helyettem, csak információcserére lenne szükségem:)
2012. febr. 20. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én írtam kettőt, más is írt mág legalább egyet az itteni válaszadók közül. Nem mindegy, milyen szakdogát írsz: más a követelmény Bsc-n, Msc-n, egységes képzésben, és az sem lényegtelen, milyen szakterületen készül a szakdolgozat. Midenhol mások a követlmények, néha még a formai is változik. Ezért inkább mondd el, milyen szakdoga, milyen témában, és utána lehet beszélni róla. Persze az általános felépítésnek egyeznie kell, de arról beszélgetni nem sok értelme van, mert akkor nem tudod rendesen a követelményekhez igazítani a dolgozatot.
2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bsc-n írnám a szakdogát, szociális munka szakon. Téma a drogfogyasztás a roma lakosság körében..igazából ami követelmény és a honlapon mindenkinek elérhető, az csak a formai követelményekre vonatkozik..ennyi amit tudok. meg a konzulensem segít, de ő sem volt a legjobb választás. amit mond azt beleteszem, de igazából el sem olvassa, csak ez meg ez legyen benne:/
2012. febr. 20. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem egyetemista vagyok,úgyhogy a dolgozat összeállítási,szerkesztési részében nem tudok segíteni,de a témáról vannak információmorzsáim:)én is kíváncsi vagyok munkádra
2012. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
konkrétan milyen morzsákra gondolsz?amúgy azért írtam, hogy jó lenne megbeszélni vki olyannal aki írt már hasonlót legalább, mert vannak konkrét kérdéseim ezzel kapcsolatban, amit csak az tud, akinek már bírálták a szakdogáját!mind szerkesztési, mind tartalmi kérdések.
2012. febr. 20. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
hát eléggé otthon vagyok a pszichoaktív szerek és annak büntetőjogi vonzatával,vagy nem tudom pontosan milyen jellegű a szakdolgozatod.azért ha segíteni nem is tudok,a kész dolgozatot elolvasnám
2012. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!