Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van olyan zene amire lehet...

Van olyan zene amire lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 18:06
 1/7 anonim válasza:
Én egyszer ki próbáltam a relax zenét elaludni nem aludtam el de nyugtató volt a madár csicsergéssel és az el álmosított ,, de lehet hogy csak fáradt voltam :D
2014. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem válaszoltál a kérdésemre
2014. márc. 27. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakdolgozatomat írom, Mozart nekem segít, de talán azért, mert amúgy is az egyik kedvenc zeneszerzőm. Próbáltam rockot hallgatni, de arra pl. egyáltalán nem tudtam tanulni sajnos.
2014. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én szinte bármilyen zenére tudok tanulni, de inkább ajánlom azokat, amikben nincs szöveg, mert az elvonhatja a figyelmedet. Azon belül szeribtem mindegy, hogy diszkó, vagy altató. Persze, szerintem ez részben emberfüggő is.
2014. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vannak olyan zenék ami segíti az agyad, hogy úgymond ráálljon a tanulásra. Nekem ilyen volt a tradicionális kínai zene és Schubert A pisztráng című műve, de bármilyen klasszikus zene is remekül segít.
2014. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ird be youtube-on: "music for studying" es egy csomo zenet fogsz talalni. En nagyon szeretem azokat. Vagy ha bejonnek az egzotikus dolgok, ird be: Chinese/Japanese/Irish instrumental music.
2014. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pocahontas12 válasza:
Nem ajánlatos,hisz egyszerre nem tudsz két dologra koncentrálni. Vagy zene,vagy tanulás. Nekem nem sikerült eddig. Ezt az elméletet egyébként orvosok támasztják alá. Nézz utána!
2014. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!