Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Élethű kézírás másolást...

Élethű kézírás másolást valaki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne! Két hét múlva be kell adni egy irodalomesszét, mindössze két oldal. A tanárunk viszont csak kézzel írt szöveget fogad el, amit én írtam. Ezzel nem is lenne gond, de eltörtem a csuklómat, amikor síeltem és miután emiatt kihagytam 4 magyarórát, a tanárom ezzel akar visszavágni. Semmi kifogást nem fogad el. Bár valószínűleg törvénytelen, amit csinál, muszáj lesz valahogy megoldanom. Tud ebben valaki segíteni nekem?
2014. febr. 9. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy ha valakinek el van törve a csuklója, attól ugyanúgy kötelezővé teszik a kézzel írott esszét. Az esszédet írasd le a barátnőddel, csak anyuddal, és a végére írd oda, hogy törött csuklóval ennyire futotta. Ha ezért egyest ad, akkor lehet panaszt tenni az igazgatónál. Tudom vannak szemét tanárok, de a törés olyan, hogy azt nem lehet szimulálni, és nem tehet róla a diák.
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
javítok.. nem csak.. hanem vagy anyuddal.....etc
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyet sajna nem tehet. Legalabbis papiron.


Ha ennyire koti az ebet a karohoz, ird meg bal kezzel (ha balkezes vagy es azt torted el akkor jobbal), fenymasold le, az eredetit az orvosi igazolas masolatval add oda a tanarnak, a dogamasolatot meg az orvosi eredetijet meg vidd be az igazgatonak es meseld el a sztorit.


Esetleg melleteheted h ha emiatt rossz jegyet kapsz akkor nehez lessz anyudat apudat lebeszelni arrol h a sajtohoz foruljanak illetve jogi utra tereljek az ugyet.


Illetve megirhatsz ket oldalt a torott kezeddel is. (Tizcentis nyomtatott nagy betukel). Nem kothet bele abba sem.

2014. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm szépen. Megpróbálom, hátha jó lesz
2014. febr. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!