Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen találmányokkal lehetne...

Milyen találmányokkal lehetne jobbá tenni életünket, amiket még nem készítettek el?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek, szerintetek mire van szükségünk, ami még nincs. :)

2013. nov. 9. 22:18
1 2
 1/12 Grielean ***** válasza:

Teleportációra, térugrásra, vagy valami hasonló "instant" közlekedési formára. Nagyon sok ember életét könnyítené meg!

Ööö... ha jól láttam, az nem volt kritérium, hogy a reális megvalósíthatóság keretei között maradjunk, bocsi :)

2013. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gugu Gabor ***** válasza:
USB-s gondolat olvasó
2013. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Élelmiszer optimalizálás.


Rengeteg kaját semmisít meg az emberiség, miközben arra fele tartunk, hogy a készletünk lassan véges lesz.


Ivóvíz tisztítás sós vízből még nem működik elég hatékonyan. Azt is lehetne fejleszteni.

2013. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fúziós erőmű.
2013. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első, miből gondold, hogy amit írtál, nincs a realitás alapján? Jövőbeli találmányokkal kapcsolatban ez leginkább eldönthetetlen szokott lenni.
2013. nov. 10. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én megelégednék azzal, ha elérhetnénk, senki se legyen beteg. A többi problémával már magam is elboldogulok valahogy.
2013. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha fel tudnám tölteni az elmémet egy hálózatra. Ott aztán olyan virtuális valóságot hozok létre, amilyet akarok :D Nem beszélve arról, hogy örökké "élnék".
2013. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én maradnék a fizikai valóságnál. Valahogy érzékelhetőbb.
2013. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy antigravitor a terhek cipeléséhez jó lenne, de valóban praktikusabb az előttem emlegetett térugrás/féregjárat.

Ehhez energia is kell, szóval a fúziós erőmű elengedhetetlen!

És a nano-technológia a jövő!!!

2013. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!