Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy tegyek? Szeretnék alkalma...

Hogy tegyek? Szeretnék alkalmazótt tudományokat tanulni, de én nem értek én semihez.

Figyelt kérdés
Már a munkahelyemen is csufóltak hogy nem értek semihez, azt tanuljak meg valami specifisukat, vagy valami ilyesmi dolgot, szeretném ha elfógadnának az emberek meg a munkahelyemen is, mitévo legyek?
2013. júl. 26. 00:52
 1/7 Tomcsó ***** válasza:
87%

első lépésben alkalmazd a helyesírási szótárt, vagy ha azt nem is, legalább figyeld melyik leírt szavaid alatt van piros hullámos vonal- és azokat javítsd ki!

Kezdj el olvasni, ajánlom a könyvesboltot. És hogy még az életed is meg legyen könnyítve van tudományos részleg is

2013. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rosszkor születtél:(

30000 évvel ezelőtt csak a mamutvadászatot kellett volna megtanulnod.

2013. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyesírással én is csak csúfolni tudlak...
2013. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne őket (és a fenti válaszokat) vedd alapul. Tanulni bármikor el lehet kezdeni, csak később nehezebb. De nem lehetetlen. Próbáld a szabadidődet az elfelejtett (vagy meg sem tanult) iskolai tankönyvek megértésére fordítani. Lassú és fáradságos lesz, de megéri, ha lesz kellő kitartásod. Bármilyen hihetetlen, nem lehet csak egyetlen dolgot nagyon megtanulni. Tanulj számtant, fizikát, de irodalmat, nyelvtant is. Hallgass zenét, sokfélét. Figyelj a környezetedre és próbáld megérteni a történéseket. Tedd fel sokszor a kérdést: miért. A kisgyerek azért jut előbbre, mert akár ezerszer kérdezi. Sokszor nem kap választ, de többnyire kap. Figyeld meg, te is így fogsz járni. És lesz eredménye.
2013. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most szerinted, az írása alapján, neki egyáltalán van könyve???
2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és valaki ísmerkedne velem? Takaros vagyok es tiszta lelkü némber
2013. júl. 26. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:

???????????

De normális az nem vagy, sajnos.

2013. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!