Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » El lehet így kezdeni egy...

El lehet így kezdeni egy okj-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés
A tanfolyam feltétele az érettségi, de bizonyos okok miatt csak ősszel tudom megszerezni a teljes érettségit. Viszont nem szeretnék évet veszíteni. Felvennének egy ősszel induló tanfolyamra így? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. ápr. 13. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a tanfolyam megkezdése előtt be kell mutatni a szükséges papírokat, tehát nem vennének fel. Viszont nem biztos, hogy jól tudom, ezért meg kellene kérdezni a tanfolyam szervezőjét.
2013. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legtöbb szervező nagyon rugalmasan kezeli az ilyen dolgokat, mivel nekik pénzt hoz, a kiadásnál meg meglesz a papírod. Kérdezz rá konkrétan a szervezőnél. esetleg érdemes többnél bepróbálkozni.
2013. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 13. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
én két okj-t végeztem ami érettségihez kötött, nappali tagozaton, két külön suliban. mindkét helyen volt olyan osztálytársam, aki az őszi matek érettségire ment, vagy angolra vagy bármi. tehát felvesznek, de aláíratnak veled egy olyan papírt, ha nem teszel sikeres érettségi vizsgát, akkor automatikusan megszűnik a jogviszonyod az iskolával. Tehát igen, felvesznek :)
2013. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi szépen, akkor megnyugodtam :)
2013. ápr. 14. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!