Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes most tanulni, amivel kezdeni is lehet valamit?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, de csak jövőre fogok felvételizni főiskolára. Addig csinálni szeretnék valamit, de érettségivel nem sok mindent lehet.

Mit érdemes most tanulni ilyen pár hetes, hónapos tanfolyamon, amivel addig is tudok pénzt keresni?


2012. jún. 6. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tedd le a targoncás jogsit, bár nem tudom h hol laksz de Budapest és környékén rengeteg raktár van ahol szükség van rájuk. Am a jogsi mind3 fajtára egyben 100k
2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy lány vagyok, és nem szívesen targoncáznék. :D De köszi a választ.
2012. jún. 6. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:

14:50


én targoncázom, 3 műszakban, illetve túlórával nem olyan "hűdeegyálom" meló ez!

2012. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a targoncázással?


Jó kis munka az, még a munkavédelmük is nagyon komoly. Oktatóvideó is van róla:


http://www.youtube.com/watch?v=xdAklulnYvQ

2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, diploma mellé is szükséges( 2 nyelv min közép fokon, de inkább felső) valamint azzal mindig lehet pénzt keresni, különösen itthon. Elmész egy supportos melóra, vagy tanítasz..etc Sokkal jobban megéri mint az okj nekem is van kettő, ki lehet velük törölni csak időpocsékolás...jövőre diplomázok azzal már kicsit jobban bizakodhatok.
2012. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

17:01


csak annyi, hogy nem fizetik meg....

2012. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnek?
2012. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

- valutapénztáros (pár hónapos, de van intenzív is) nem kell sokat befektetni

- kutyakozmetikus (ha el tudsz mellette menni gyakornoknak), s persze, ha szereted a kutyákat.

- nyelv - bár az nem most térül meg.

- számítógép kezelői - az sem most térül meg


Kérdezz körbe az ismerőseid között, hogy hátha tudnak neked valami melót (akár besegítést is)

2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:08 minimálbér. én volt hogy 108ért targoncáztam kezdetekben (bruttó) utána ez 3 év alatt felment bruttó 135re, de ami támogatást adtak a 108 mellé (utazás, kaja) azt a 135 nél elvették/lecsökkentették, szóval nem vagyok előrébb.


Persze van olyan hely is ahol 2000Ft os órabérért targoncázhatsz, csak ott szívod a hígítót meg az egyéb mérgező anyagokat és havi 1x vérképet kell csinálni. nekem többet ér az egészségem!

2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Angolból már van nyelvvizsgám és most a spanyolt csinálom.

2012. jún. 7. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!