Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen elmerjem kezdeni a...

Terhesen elmerjem kezdeni a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Szeptemberben indul egy cukrász tanfolyam ami 8 hónapos havi egyszer kell eljárni oktatásra.

Viszont szeptember október környékén lesz a következő lombikunk.

Szerintetek menne a kettő együtt?


Igazából az előző terhességem alatt is aktív voltam,és ez a suli nem megterhelő gyakorlatot igényel.


Igazából nem akarom halasztani a sulit mert ritka hogy ez az iskola indít.

A lomikot sem akarnám tolni mert már 2 éves a gyermekem és a régi munkahelyem a gyermekem 3. életévét követően szerződést fog bontani velem,és emiatt nem lesz Tb ha később szülök.


Okoskodó válaszokat nem kérek.


2012. aug. 9. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen, én egyetemre jártam, terhesen kezdtem minden 2.- ik hét péntek, szombat reggeltől estig!
2012. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán vállald be!!!! Meg lehet mindent csinálni!!

Én is terhesen jártam suliba, szerencsére két vizsga közé született, de hála, volt segítség, a két mami.

Az a fontos, hogy ki tudj magadnak alakítani egy kis teret ahol tanulsz, és segítséget, hogy legyen időd tanulni, ne zavarjanak a picik közben.

Minden jót!

2012. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is tanulok, heti 3x munka utan.
2012. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdem a kozmetikus képzést, szeptember 26ra vagyok kiírva, szóval szerencsém van a vizsgák miatt mert azok ugye év végére esnek. Viszont ahogy számolok neked meg vizsga környékén lesz a szülés is, mert gondolom van egy záróvizsga a tanfolyam végén. Tudsz esetleg új időpontot kérni a vizsgára ha nem tudsz megjelenni? Amúgy én is elkezdeném a helyedben, de utána kell érdeklődni mindennek :-)
2012. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán. Én szülés után pár héttel államvizsgáztam.
2012. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!