Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért szeretnek meztelenül...

Miért szeretnek meztelenül aludni/lenni egyes emberek?

Figyelt kérdés
Van erre valami tudományos magyarázat?
2013. febr. 25. 08:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
szia János vagyok 29 éves! Sokan alszanak meztelenül, csak sokan tagadják! , Mivel sok olyan van aki ezt elitéli, ezért nem beszélnek róla nyiltan! Én elmondom én igy télen is majdnem mindig meztelenül alszok pucéran, pedg egy 23 éves lánnyal lakom egy szobába és őt se zavarja , sőt ő is sokzsor van úgy vagy csak bugyiba és ami a zsebb egy ágyunk van! Úgy hogy igen is szerintem sokan alszanak pucéran, csak nem merik bevallani!
2013. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Mert meztelenül lenni jó.
2013. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Tegnap belefutottam egy kis kapcsolódó írásba; megmutatom, hátha valakit érdekel:

[link]

2013. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

...És majdnem másfél év után egy újabb cikk. :D

[link]

2014. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
1,5 év... nem tűnt annyinak :D
2015. jan. 29. 13:05
 16/16 anonim válasza:
Isteni dolog a meztelen alvás - pláne, ha van melletted egy szintén meztelen jó nő...
2015. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!