Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek Dr. Ryke...

Mi a véleményetek Dr. Ryke Geerd Hamer munkájáról? (Orvostudomány a feje tetején című könyv)

Figyelt kérdés

Hitelt érdemlő? Sok ismerősöm megvette a könyvet, és vannak köztük orvostanhallgatók is, akik szerint érdemes elgondolkodni rajta. Én egyenlőre teljesen szkeptikus vagyok. Nektek mi a véleményetek?


Források:


[link]

[link]

[link]



2012. máj. 7. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre marhaságnak tűnik ez.


A "Mein studenenmadchen" nem igazán tetszik... egy németnek lehet ez a "megváltás" és a gyógyulás,

de valahogy nem az én világom.


Tehát: ez Dr. Hamer (germán) világa; nem az enyém. Szerintem a germánok "medicináival" nem árt egy kicsit óvatosnak lenni. (!!!)


-20. század története

-Herxheim (!)

- Google-keresés: "német kannibál"

Armin Meiwes stb..

2014. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Érdekesség hamer Dr-ról:


"Ryke Geerd Hamer először is egy emberek félrevezetése és kuncsaftjainak halála miatt többször is börtönben ült bűnöző. Eleve úgy doktor, hogy tényleg orvos volt, de egy német bíróság 1986-ben eltiltotta az orvosi tevékenység gyakorlásától. 1997-98-ben és 2004-2006-ben börtönben ült Német-, illetve Franciaországban. Minden alkalommal azért, mert engedély nélkül praktizálva betegei haltak meg.


Hamer tényleg elutasítja a hagyományos rákkezeléseket, a kemo- és sugárterápiát, ahogy Soma mondja. Azért utasítja el, mert meggyőződése, hogy, hogy a zsidó onkológusok világösszeesküvése így tizedeli a Föld nemzsidó népességét. Hamer leleplezte, hogy Németországban minden rákorvos zsidó, de a zsidók magukon sosem alkalmaznak kemoterápiát. Emberünk azt tanítja, hogy a kemoterápiánál alkalmazott tűkkel olyan méregkapszulákat juttatnak a szervezetünkbe a (zsidó) orvosok, amiket később műholdról távirányítással aktiválhatnak. A sertésinfluenzajárvány, illetve az ellene alkalmazott oltás természetesen szintén a népesség tömeges becsipelését szolgáló világösszeesküvés.


A sarlatán egyik legfontosabb alaptézise, hogy nincs rák, csak feldolgozatlan belső feszültség, ez betegíti meg az embert és azt kell kikezelni. Ez teória érthető, ha tudjuk, hogy az akkor még orvosként praktizáló szektaalapító fiát 1978-ben egy yachton agyonlőtte az utolsó olasz király fia. Hamer ezután rákos lett - amiből kigyógyult - de meggyőződése lett, hogy összefüggés volt a két eset, a sokk és a rák között.


Hamer főszereplője volt 1995-ben a nagy port kavart Olivia Pilhar-botránynak, amikor a gyógyítható tumorban szenvedő hatéves osztrák kislány szülei besomaizálódtak, és elkezdtek hinni az őrült konteó-tudósnak, és nem engedték kezelni a gyereküket, hiszen a mester megmondta, hogy igazából nem is rákos. Bírósági eljárások, illetve az osztrák köztársasági elnök közbenjárásának hatására a család nagy nehezen hazatért Ausztriába Spanyolországból, ahová Hamer kedvéért szöktek. Eddigre a kislány igen rossz bőrben volt, a tumor már 4 kilósra nőtt, és tíz százalék esély maradt csak a megmentésére, De egy újabb ítélet nyomán a családot kényszerítették a kezelésre és Olivia végül meggyógyult."

2014. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom742 válasza:
#2-es add meg kérlek az általad leírtaknak a hiteles forrásait.
2023. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!