Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol tölthetem le, ill. nézhete...

Hol tölthetem le, ill. nézhetem on-line a következő könyveket? (Lent)

Figyelt kérdés

Andrásfai Béla:Versenymatek gyerekeknek (Tankönyvkiadó) Matematikai Versenytesztek (Mozaik Oktatási Stúdió) Csahóczi Erzsébet:Töprengő (Mozaik Könyvkiadó)

Róka Sándor:Szakköri Feladatok Matematikából (TKK)

Róka Sándor:Egyperces feladatok 10-14 éveseknek (TKK) Imreczné-Reiman-Urbán:Fejtörő feladatok felsősöknek (Szalay Könyvkiadó és Kereskedőház Kft. )


2012. jan. 25. 19:32
 1/1 dq ***** válasza:
Nem valószínű a kérdésed. Bár a pdf vagy az e-olvasók elvileg kezelik a matematikai képleteket, gyakorlatilag ilyet még nem tapasztaltam. Ha kellenek e könyvek, próbálj sulis/munkahelyi könyvtárban, vagy a Szabó Ervinben szerencsét. ( esetleg internetes könyvcserebere oldalakon rendeld meg )
2012. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!