Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Olyan embereket keresek, akik...

Olyan embereket keresek, akik értenek a repüléshez, azon belül a légcsavaros gépekhez. Ki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Nem találtam sajnos jobb kategóriát a kérdésnek.
2011. szept. 18. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én
2011. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én értek az aerodinamikához és a légcsavarokhoz.

Régebben sok makettet és repülőgép modellt is építgettem.

Mi a kérdés??

2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A csúszás/dőlésmérő műszer golyója állandóan kileng, pedig középen kellene lennie. Tehát ha a gépet szintben tartom, nincs sem emelkedés, sem zuhanás, akkor is kileng. Elképzelésem sincs mitől lehet. Ötlet?
2011. szept. 19. 18:06
 4/4 anonim válasza:
A golyó nem az emelkedéstől, vagy süllyedéstől leng ki hanem a csúszástól. Az pedig nagyjából leegyszerűsítve azt jelenti, hogy a repülőgép hossztengelye nem esik egybe a haladási iránnyal. Minél inkább eltér, annál inkább kileng a golyó.
2011. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!